KSL

Будь мужиком – повісь уже телевізор!

 

УВАГА! У зв’язку з введенням карантинних обмежень акцію продовжено до 30 квітня! Часу вдосталь – купуйте кронштейн і вигравайте призи!

Мужик сказав, що повісить телевізор – значить повісить і не треба йому про це нагадувати кожні півроку!

Всі дарують подарунки на 8 березня жінкам, а ми вирішили, що своїх жінок ви, дорогі чоловіки, привітаєте самі! А ми хочемо зробити подарунок для вас! Прийшов час купити нарешті кронштейн і повісити телевізор. І отримати шанс виграти дриль-шуруповерт!

Отже, умови акції прості.

  • В період з 06.03.2021 по 30.04.2021 купуйте будь-який кронштейн торгової марки KSL або SIMPLER.
  • Реєструйтеся на сторінці акції на сайті http://ksl.ua/news/8_march. Для реєстрації потрібно вказати ім’я, номер телефону, e-mail і унікальний серійний номер, купленого вами кронштейна. Серійний номер наклеєний на упаковці і включає в себе 1 букву і 7 цифр. Приклад наклейки на фото. Всі дублі серійних номерів будуть видалені і не братимуть участі в розіграші.
    Увага! Якщо на вашому кронштейні немає наклейки з серійним номером кронштейна зверніться будь ласка в маркетинговий відділ KSL по електронній пошті marketing@ksl.ua, в чат зворотного зв’язку або за телефонами на сторінці контакти.

  • Останній день реєстрації 30.04.2021. Далі ми підводимо підсумки і 12.05.2021 проводимо розіграш 5 дрилів-шуруповертів за допомогою сервісу random.org. Результати розіграшу будуть опубліковані на сторінці акції на сайті ksl.ua а також на нашій сторінці в Фейсбук.
  • Для отримання призу потрібно надати фото унікального серійного номера кронштейна і чека, що підтверджує факт покупки.

Під отриманням призу мається на увазі покупка його за 1 грн. Для покупки необхідно буде надати копію паспорта та ІПН.

 

Реєстрацію завершено 

Виграшні номери:

А-4256554
А-2900242
А-4102368
A-2885872
А-4605656

Замовити дзвінок

    Ваше ім'я
    Ваш телефон*