KSL

Кріплення для планшетів

Спеціально для установки планшетів в громадських місцях, наша компанія розробила лінійку кріплень для планшетів.

Можливі 3 основні варіанти кріплень – підлогова стійка, настільне кріплення і настінне.

Кріплення для планшетів KSL виробляються за індивідуальними розмірами кожного конкретного планшета, так як виробників планшетів безліч і потрібно враховувати всі нюанси при виробництві кріплення.

Всі кріплення KSL виробляються з високоякісного металу. Поверхня корпусу – порошкове покриття. В основній лінійці використовується чорний колір, індивідуально можливе фарбування партії в будь-який колір RAL.

Планшет може бути встановлений в ландшафтному і портретному режимі. Кріплення можуть бути оснащені додатково поворотно-похилим механізмом для будь-якого позиціонування планшета з урахуванням всіх необхідних вимог.

Захист планшета здійснюється за допомогою спеціального ключа. Можливі варіанти з відкритою і закритою кнопкою «додому», а також варіанти вирізів під необхідні роз’єми або кнопку гучності.

Планшети, захищені за допомогою антивандальних корпусів KSL можуть бути безпечно встановлені в ресторанах для демонстрації меню, в торгових центрах в якості покажчиків і для швидкого орієнтування, в магазинах для демонстрації товарів, яких немає на полицях, на виставках, конференціях, форумах, в державних та навчальних закладах а також безліч інших варіантів.

Замовити дзвінок

    Ваше ім'я
    Ваш телефон*