KSL

Координатне пробивання металу

Наша компанія пропонує послуги з координатної пробивання металу на сучасному обладнанні, за вигідними цінами та у погоджені терміни!

Замовити розрахунок

Щоб отримати розрахунок вашого завдання або замовити послугу, зв’яжіться з нами по телефону або e-mail.

Або просто заповніть форму і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.

  Ваше ім'я*
  Ваш телефон*
  Технічне завдання

  Основні характеристики координатної пробки металу KSL

  Загальна товщина листа

  В залежності від типу матеріалу, товщина може бути від 0,5 мм до 4 мм

  Максимальні розміри листа

  Розмір робочої поверхні – 1250 × 2500 мм

  Товщина листа за матеріалом

  Конструкційна сталь - 2,5 мм
  Нержавіюча сталь - 2 мм

  Точність позиціонування

  Точність позиціонування нашого лазера – 0,05 мм

  Максимальна вага листа

  Максимальна вага листа складає 100 кг

  Максимальна швидкість

  Максимальна швидкість пробивання залежить від матеріалу виробу

  Які види металів ми можемо обробити?

  Сталь

  Вуглецева сталь

  Залежно від металу

  Нержа

  Нержавіюча сталь

  Залежно від металу

  Алюминий

  Алюміній

  Залежно від металу

  Латуль

  Латунь

  Залежно від металу

  другие

  Інші метали

  Залежно від металу

  Виробництво компанії KSL

  Виробництво
  2500 м2

  Конструкторське
  бюро

  Нове
  обладнання

  Швидкі терміни
  виробництва

  Повний цикл
  виробництва

  Передові
  технології

  Основні переваги координатного пробивання металів KSL

  Чому послуги координатного пробивання металів потрібно замовити у нас?

  Повний цикл

  Ваш продукт виготовляється одним підрядником на одному заводі

  Дотримуємося термінів

  Виробництво середньої партії займає від 3-х робочих днів

  Ринкові ціни на послуги

  Ми постійно моніторимо ринок металообробки та контролюємо нашу систему ціноутворення

  Малюємо макети виробів

  Безкоштовно розробляємо модель деталі з нуля згідно Вашого технічного завдання

  Висока якість

  Якість вироблена компанією KSL відповідає всім міжнародним стандартам

  Швидка доставка замовлень

  Ми самі організуємо доставку продукції до Вашого складу, Вам не потрібно ні про що турбуватися

  Приклади виробів, зроблених координатним пробиванням

  Корисна інформація з координатного пробивання металів

  Punching-Hero

  Координатна пробивка металу – це рубка листового металу, що дозволяє одержувати отвори різної величини та форми за заданими параметрами. Координатне пробивання металу застосовується для розкрою великої кількості однотипних заготовок товщиною не більше 6 мм. Даний метод не використовується для обробки крихких металів та сплавів, а в деяких випадках потребує додаткової обробки кромок зрізу. Сучасне обладнання дозволяє здійснювати координатне пробивання з мінімальною похибкою до 0,05 мм. та високою швидкістю. Використовується для обробки сталі, кольорових металів та нержавіючої сталі. Координатне пробивання може бути частиною комплексу послуг з листової та механічної обробки металу.

  Метал переміщається по напрямних продавлюється з високою швидкістю та точністю за допомогою координатно-пробивного преса. Верстат обладнаний пуансонами різних форм та розмірів, що пробивають метал за заданою програмою. Для створення матриці, що чітко відображає розміри та розташування отворів, використовуються цифрові технології на базі ЧПУ.
  Вирубка металу необхідна для перфорації, обрубки контуру, пробивання отворів, жалюзі та ребер жорсткості.

  1) Енергоефективність – при координатній пробивці витрачається найменша кількість електричної енергії порівняно з лазерними та плазморізними верстатами;
  2) Висока швидкість і точність пробивання отворів, що дозволяє отримувати партії деталей у короткий термін;
  3) Економічність – як правило, вартість координатного пробивання на порядок дешевше від лазерного та плазмового різання;
  4) Підходить для середньо- та великосерійних замовлень;

  Часті питання клієнтів KSL

  Щоб ми могли зробити точний розрахунок вартості координатного пробивання металу та терміни виконання послуги, нам необхідно отримати від Вас повну інформацію про виріб, детальне технічне завдання або креслення в одному з форматів: PDF, CDR, DWG або DXF. Ціни на послуги механічної обробки KSL визначається за такими основними критеріями як:

  1.Обсяг замовлення;

  2.Вигляд металу та його товщина;

  3.Терміни виконання замовлення;

  4.Складність робіт, залежно від оброблюваної деталі;

  5. Давальницька або власна сировина;

  Дізнатися скільки коштує механічна обробка і для її замовлення Ви можете надіслати всі креслення та малюнки виробів на нашу електронну пошту metalworking@ksl.ua , прикріпити файл у формі замовлення вгорі сторінки, або зателефонувати нам.

  Конструкторський відділ компанія KSL, залежно від складності виробу, може абсолютно безкоштовно розробити для Вас креслення виробу, що цікавить, якщо потенційний планований обсяг закупівлі, буде оцінений менеджером напряму як перспективний, відповідно до вимог компаніями. Для створення професійного креслення нашим конструкторським відділом Вам необхідно вказати наступну інформацію:

  1.PDF креслення або приклад креслення/фото/малюнку із зазначенням точних зовнішніх та внутрішніх розмірів виробу який Вас цікавить;

  2.Яку форму, діаметр і товщину труби ви будете використовувати для отримання готової деталі.

  3.Фарбування буде чи ні. Якщо буде потрібно вказати колір RAL і фактуру фарби;

  4. Бажаний термін отримання зразка та замовлення готової партії;

  5.Будет давальницьке чи власну сировину підприємства;

  У зв’язку з тим, що виробничий процес компанія KSL заточена на середньосерійне та великосерійне виробництво, а індивідуальні замовлення ми робимо досить рідко, ми готові розглянути варіанти замовлень від 30000 грн. Але в будь-якому випадку, звертайтесь до наших менеджерів, вони Вас проконсультують у найкоротший термін.
  Виробничий комплекс компанії KSL знаходиться в місті Київ по вулиці Сім’ї Сосніних 9. Лазерне різання металу Київ дуже популярне, багато київських металообробних цехів її виробляють, але ми просимо звернути Вашу увагу на терміни виконання замовлень та якість товарів за прийнятну ціну, яку пропонує компанія KSL.
  Компанія KSL реалізує замовлення по всій Україні та за її межами. До нас постійно звертаються компанії з усіх регіонів України: Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів, Полтава, Запоріжжя, Луцьк та багато інших регіонів України.
  Компанія KSL має власний експортний відділ, який у найкоротші терміни, зможе зробити для Вас прорахунок лазерного різання металу і проконсультувати з усіх питань, що Вас цікавлять. Послуги лазерного різання KSL замовляють з таких країн як: Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Португалія, Данія, Норвегія, Швеція, Білорусь, Румунія, Польща, Англія, Ірландія та інших країн. Ми працюємо за всіма можливими умовами міжнародних відправок згідно Інкотермс 2020 в залежності від потреб клієнта.

  Для розміщення замовлення Вам достатньо зв’язатись із представником нашої компанії «Контакти» або залишити заявку на сайті. Ми передзвонимо вам для уточнення деталей та обговорення подальшої роботи.
  Координатне пробивання металу на вигідних умовах – це девіз компанії KSL для цього напряму. Наші співробітники мають величезний досвід роботи з різними видами сировини, що дозволяє якісно консультувати наших клієнтів, а також виконувати замовлення на високому рівні та точно вчасно. Як правило, наш відділ логістики сам організуємо доставку готової продукції по всій Україні та за її межами, тому Вам нема чого непокоїться розміщуючи заявку в нашій компанії.

  Нашу компанію Ви зможете знайти за такими цільовими запитами як:координатне пробивання металу,координатне пробивання, різання металу,координатне пробивання металу ціна, різання металу плазмою, послуги плазмового різання металу,координатне пробивання ціна, п різання алюмінію,координатне пробивання листового металу,координ і гнуття металу, координатне пробивання нержавіючої сталі, різання нержавіючої сталі, різання нержавійки, різання нержавійки, координатне пробивання металу київ, координатне пробивка металу київ, координатне пробивка координатне пробивання металу дніпро,координатне пробивання металу харків,координатне пробивання металу харків,координатне пробивання металу харків ціна,координатне пробивання металу інатна пробивка металу луцьк,координатна пробивка металу полтава,координатна пробивка металу винно,координатна пробивка металу тернопіль,координатна пробивка металу Чернівці,координатна пробивка металу Миколаїв,координатна пробивка металу ,координатна пробивка металу чернігів,координатна пробивка металу суми,координатна пробивка металу житомир,координатна пробивка металу чернигів,координатна пробивка металу чернигів,координатна пробивка металу ірпінь,координатна пробивка металу ,координатна пробивка металу березань,координатна пробивка металу вишневе,координатна пробивка металу бровари,координатна пробивка металу КСЛ,координатна пробивка металу KSL,координатна пробивка КСЛ,координатна пробивка KSL і д інші.

  Замовити розрахунок

  Щоб отримати розрахунок вашого завдання або замовити послугу, зв’яжіться з нами по телефону або e-mail.

  Або просто заповніть форму і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.

   Ваше ім'я*
   Ваш телефон*
   Технічне завдання

   Інші види послуг та продуктів KSL

   Замовити дзвінок

    Ваше ім'я
    Ваш телефон*