KSL

плазмова різка металу

Наша компанія пропонує послуги з плазмового різання листового металу на сучасному обладнанні, за вигідними цінами та у погоджені терміни!

Замовити розрахунок

Щоб отримати розрахунок вашого завдання або замовити послугу, зв’яжіться з нами по телефону або e-mail.

Або просто заповніть форму і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.

  Ваше ім'я*
  Ваш телефон*
  Технічне завдання

  Загальна товщина листа

  В залежності від типу матеріалу, товщина може бути від 0,5 мм до 30 мм

  Максимальні розміри листа

  Розмір робочої поверхні – 1500 × 3000 мм

  Товщина листа за матеріалом

  Конструкційна сталь - до 30 мм
  Нержавіюча сталь - 16 мм

  Точність позиціонування

  Точність позиціонування нашого лазера – 0,1мм

  Максимальна вага листа

  Максимальна вага листа складає 1100 кг

  Максимальна потужність лазера

  Максимальна потужність лазера - 9 кВт

  Які види металів можна порізати?

  Сталь

  Вуглецева сталь

  Товщина листа від 0,5 mm до 30 mm

  Нержа

  Нержавіюча сталь

  Товщина листа від 0,5 mm до 16 mm

  Алюминий

  Алюміній

  Товщина листа від 0,5 mm до 16 mm

  Латуль

  Латунь

  Товщина листа від 0,5 mm до 16 mm

  другие

  Інші метали

  Залежно від металу

  Виробництво
  2500 м2

  Конструкторське
  бюро

  Нове
  обладнання

  Швидкі терміни
  виробництва

  Повний цикл
  виробництва

  Передові
  технології

  Основні переваги плазмового різання металу KSL

  Чому послуги плазмового різання металу потрібно замовити у нас?

  Повний цикл виробництва

  Ваш продукт виготовляється одним підрядником на одному заводі

  Дотримуємося термінів

  Виробництво середньої партії займає від 3-х робочих днів

  Ринкові ціни на послуги

  Ми постійно моніторимо ринок металообробки та контролюємо нашу систему ціноутворення

  Малюємо макети виробів

  Безкоштовно розробляємо модель деталі з нуля згідно Вашого технічного завдання

  Висока якість продукції

  Якість вироблена компанією KSL відповідає всім міжнародним стандартам

  Швидка доставка замовлень

  Ми самі організуємо доставку продукції до Вашого складу, Вам не потрібно ні про що турбуватися

  Приклади виробів, зроблених плазмовою різкою металу

  Корисна інформація з плазмового різання металу

  Загальна інформація

  Плазмове різання – вид плазмової обробки матеріалів, при якому як ріжучий інструмент замість різця використовується струмінь плазми. У процесі плазмового різання, між електродом і соплом апарату, або металом, що розрізається, запалюється електрична дуга. У сопло подається газ під тиском у кілька атмосфер, що перетворюється електричною дугою на струмінь плазми з температурою від 5000 до 30000 градусів і швидкістю від 500 до 1500 м/с. Товщина металу, що розрізається, може доходити до 150 мм. Початкове запалювання дуги здійснюється високовольтним імпульсом або коротким замиканням між анодом і катодом у разі непрямої дуги, і форсункою і металом, що розрізається, у разі прямої дуги. Форсунки охолоджуються потоком газу (повітряне охолодження) або рідинним охолодженням. Повітряні форсунки зазвичай надійніші, форсунки з рідинним охолодженням використовуються в установках великої потужності і дають кращу якість обробки. Використовувані для отримання плазмового струменя гази поділяються на активні (кисень, повітря) та неактивні (азот, аргон, водень, водяна пара). Активні гази переважно використовуються для різання чорних металів, а неактивні — кольорових металів та сплавів.

  1. Обробляються будь-які метали – чорні, кольорові, тугоплавкі метали і т. д.;

  2. Швидкість різання малих та середніх товщин у кілька разів вище за швидкість газополум’яного різання;

  3. Невеликий і локальний нагрівання заготовки, що розрізається, що виключає її теплову деформацію;

  4.Висока чистота та якість поверхні розрізу;

  5. Безпека процесу (немає необхідності у балонах зі стисненим киснем, горючим газом тощо);

  6. Можлива складна фігурна вирізка;

  7. Відсутність обмежень за геометричною формою;

  8. Можна використовувати для неметалевих виробів;

  9. Висока продуктивність за рахунок високої швидкості різання тонких та середніх товщин;

  10. Точні та високоякісні різи, які часто не потребують додаткової механічної обробки;

  11. Порівняно низька вартість;

  12. При виготовленні простих деталей плазмове різання в 2-3 рази виграє у лазерної швидкості;

  1. Велика ЗТВ у порівнянні з лазерною різкою;

  2. Якість з більш тонкими листами та пластинами гірша, ніж при лазерному різанні;

  3. Допуски не такі точні, як при лазерному різанні;

  4. Не досягає такої товщини, як гідроабразивне або газове різання;

  5. Залишає ЗТВ, якої немає при гідроабразивному струмені;

  6. Ширший пропил, ніж при лазерному різанні;

  7. Крім того, сам процес досить складний і потребує високої кваліфікації оператора;

  8. Заготівлю необхідно розташовувати строго перпендикулярно.

  9. Під час різання металу у повітря викидається велика кількість шкідливих газів.

  Плазмове різання металу являє собою процес проплавлення та видалення розплаву за рахунок теплоти, що отримується від плазмової дуги. Швидкість та якість різання визначаються плазмоутворюючим середовищем. Також, плазмоутворююче середовище впливає на глибину газонасиченого шару та характер фізико-хімічних процесів на кромках зрізу. При обробці алюмінію, міді та сплавів, виготовлених на їх основі, використовуються такі плазмоутворюючі гази: стиснене повітря, кисень, азотно-киснева суміш, азот, аргоно-воднева суміш.

  Повітря

  Основними складовими повітря є азот (78,18%) та кисень (20,8%). Поєднання цих двох газів є дуже багатою енергією суміш. Повітря застосовується як плазмовий газ для різання нелегованих, низьколегованих, високолегованих сталей та алюмінію. Зазвичай повітря використовується для ручного різання, а також для різання тонкого листа. Якщо різання нелегованої сталі виконується із застосуванням як плазмовий газ повітря, то кромки різу виходять прямими і досить гладкими. Однак, як газ для різання повітря підвищує вміст азоту на поверхнях різу. Якщо такі кромки різу далі не піддаються механічній обробці, у зварному шві можуть утворитися пори.

  Кисень

  Кисень застосовується як плазмовий газ для різання нелегованих і низьколегованих сталей. Коли кисень поєднується з розплавом, знижується його в’язкість, завдяки чому розплав набуває великої плинності. Це зазвичай дає можливість отримати кромки різу без грата та верхні краї без заокруглень. З’являється можливість досягти більш високих швидкостей різання, ніж у випадку з азотом та повітрям. На відміну від азоту або повітря, при використанні кисню поверхні різу не насичуються азотом, а значить, ризик виникнення пір при подальшому зварюванні зводиться до мінімуму.

  Аргон

  Аргон є єдиним інертним газом, який може вироблятися для комерційних цілей з використанням повітряного методу сепарації при об’ємному відсотку 0,9325. Будучи інертним газом, він хімічно нейтральний. Завдяки своїй великій атомній масі (39,95), аргон сприяє витіснення розплавленого матеріалу із зони різу за допомогою високої щільності імпульсів створюваного плазмового струменя. Через свою відносно низьку теплопровідність і ентальпію, аргон не є ідеальним газом для плазмового різання, так як він дозволяє досягти тільки відносно невеликої швидкості різання, в результаті чого виходять заокруглення, поверхні мають лускатий вигляд.

  Водень

  У порівнянні з аргоном водень має дуже маленьку атомну масу і характеризується відносно великою теплопровідністю. Водень має надзвичайно високу максимальну теплопровідність у температурному діапазоні дисоціації, що обумовлюється процесами дисоціації та рекомбінації. Спочатку при рекомбінації та іонізації двоатомного водню з дуги вивільняється велика кількість енергії. Це призводить до обтиснення дуги, що випливає. З наведеного опису фізичних властивостей випливає, що водень, сам по собі, настільки ж не підходить як плазмове середовище, наскільки і аргон. Однак, якщо позитивні властивості водню, що стосуються теплових показників поєднати з великою атомною масою аргону, то газова суміш, що отримується в результаті, дає можливість швидко передавати кінетичну енергію, а також достатню кількість теплової енергії матеріалу, що розрізається.

  Азот

  Щодо фізичних властивостей азот займає приблизно проміжне положення між аргоном та воднем. Теплопровідність та ентальпія у азоту вищі, ніж у аргону, проте менше, ніж у водню. Азот і водень поводяться подібним чином у сенсі можливості обтиснення дуги, а також щодо тепла рекомбінації, що створює текучий розплав. Таким чином, азот може використовуватися сам собою як плазмовий газ. Азот, що використовується як плазмовий газ, забезпечує швидке різання виробів з тонкими стінками без утворення оксидів. Недоліком є ​​відносно велика кількість борозенок. Практично неможливо досягти різання з паралельними сторонами. Кут одержуваного скосу великою мірою залежить від встановленого налаштування обсягу газу та швидкості різання. Насичення поверхні різу азотом негативно позначається на зварюваності. Підвищений вміст азоту при поверхнях різу є причиною пористості металу, що зварюється.

  Часті питання клієнтів KSL

  Щоб ми могли зробити точний розрахунок вартості плазмового різання металу та терміни виконання послуги, нам необхідно отримати від Вас повну інформацію про виріб, детальне технічне завдання або креслення в одному з форматів: PDF, CDR, DWG або DXF. Ціни на послуги лазерного різання KSL визначається за такими основними критеріями як:

  1. Обсяг замовлення;
  2. Вигляд металу та його товщина;
  3. Терміни виконання замовлення;
  4. Складність робіт, залежно від деталі, що вирізується;
  5. Давальницька або власна сировина;

  Просимо врахувати, що ціна плазмового різання металу вище, ніж вартість механічного крою, але при цьому вона можна порівняти з якістю готової роботи. Завдяки застосуванню високоточного обладнання та високої швидкості виконання замовлень ця технологія є підхід до отримання деталей з металу і є найбільш вигідною та практичною на сьогоднішній день. Дізнатися скільки коштує різання металу і для її замовлення Ви можете надіслати всі креслення та малюнки виробів на нашу електронну пошту zakaz@ksl.ua , прикріпити файл у формі замовлення вгорі сторінки, або зателефонувати нам.

  Конструкторський відділ компанія KSL, залежно від складності виробу, може абсолютно безкоштовно розробити для Вас креслення виробу, що цікавить, якщо потенційний планований обсяг закупівлі, буде оцінений менеджером напряму як перспективний, відповідно до вимог компаніями. Для створення професійного креслення нашим конструкторським відділом Вам необхідно вказати наступну інформацію:

  1. PDF креслення або приклад креслення/фото/малюнку із зазначенням точних зовнішніх та внутрішніх розмірів виробу який Вас цікавить;
  2. Яку форму, діаметр і товщину труби ви будете використовувати для отримання готової деталі.
  3. Фарбування буде чи ні. Якщо буде потрібно вказати колір RAL і фактуру фарби;
  4. Бажаний термін отримання зразка та замовлення готової партії;
  5. Будет давальницьке чи власну сировину підприємства;

  У зв’язку з тим, що виробничий процес компанія KSL заточена на середньосерійне та великосерійне виробництво, а індивідуальні замовлення ми робимо досить рідко, ми готові розглянути варіанти замовлень від 30000 грн. Але в будь-якому випадку, звертайтесь до наших менеджерів, вони Вас проконсультують у найкоротший термін.

  Числове програмне управління (ЧПУ) – важливе доповнення, що дозволяє зробити лазерне різання тонколистового та товстолистого металу та труб максимально точною та відповідною до поставленого технічного завдання. ЧПУ проводиться за допомогою комп’ютерної програми, при якій процес розкрою автоматизований та протікає у повній відповідності до зазначених параметрів. Використання технології ЧПУ в рази збільшує швидкість виконання замовлення та покращує якість готової продукції.

  Виробничий комплекс компанії KSL знаходиться в місті Київ по вулиці Сім’ї Сосніних 9. Лазерне різання металу Київ дуже популярне, багато київських металообробних цехів її виробляють, але ми просимо звернути Вашу увагу на терміни виконання замовлень та якість товарів за прийнятну ціну, яку пропонує компанія KSL.

  Компанія KSL реалізує замовлення по всій Україні та за її межами. До нас постійно звертаються компанії з усіх регіонів України: Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів, Полтава, Запоріжжя, Луцьк та багато інших регіонів України.

  Компанія KSL має власний експортний відділ, який у найкоротші терміни, зможе зробити для Вас прорахунок лазерного різання металу і проконсультувати з усіх питань, що Вас цікавлять. Послуги лазерного різання KSL замовляють з таких країн як: Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Португалія, Данія, Норвегія, Швеція, Білорусь, Румунія, Польща, Англія, Ірландія та інших країн. Ми працюємо за всіма можливими умовами міжнародних відправок згідно Інкотермс 2020 в залежності від потреб клієнта.

  Основними перевагами лазерного різання над плазмовим та газокисневим полягає в:
  1) Швидкості обробки металів, у лазера вона вища;
  2) Якості деталі яку отримуємо на виході, при лазерному різанні на ній практично відсутні деформаційні напливи, окалини, зазубрини, шорсткості;
  3) Готові вироби не потребують додаткової постобробки;
  4) Доступна вартість лазерного різання металу за високої точності (похибка +/– 0,05 мм);
  5) Є можливість виготовляти ідентичні деталі з точністю до +/– 0,1 мм.

  плазмова різка

  плазмова різка металу ціна

  плазмова порізка металу

  порізка металу плазмою

  різка металу плазмою

  плазмова різка ціна

  плазмова

  послуги плазмового різання

  чпу різання металу

  різання плазмою

  різання плазморізом

  послуги плазмового різання металу

  плазма різка ціна

  плазмова різка металла київ

  плазмова різка металла україна

  плазмова різка металла ksl

  плазмова різка металла ксл

  Замовити розрахунок

  Щоб отримати розрахунок вашого завдання або замовити послугу, зв’яжіться з нами по телефону або e-mail.

  Або просто заповніть форму і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.

   Ваше ім'я*
   Ваш телефон*
   Технічне завдання

   Інші види послуг та продуктів KSL

   Замовити дзвінок

    Ваше ім'я
    Ваш телефон*