• Русский
  • English
  • Українська
Logo KSL

Лазерне різання металу

Наша компанія пропонує послуги з лазерного різання листового металу на сучасному обладнанні, за вигідними цінами та у узгоджені терміни!

Для зв’язку з нами: дзвоніть, пишіть або заповнюйте форму нижче!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(050)0118329 ПИШІТЬ: zakaz@ksl.ua

Основні характеристики лазерного різання металу KSL

Загальна товщина листа

Залежно від типу матеріалу товщина може бути від 0,5 мм до 20 мм

Точність позиціонування

Точність позиціонування нашого лазера – 0,01 мм.

Максимальні розміри листа

Розмір робочої поверхні: 6000 × 2000 мм

Максимальна вага листа

Максимальна вага листа складає: 2000 kg

Товщини листа за матеріалом

Конструкційна сталь: 20мм; Нержавіюча сталь: 15мм

Максимальна потужність лазера

Максимальна потужність лазера: 4000W

Які види металів ми можемо нарізати?

Вуглецева сталь

Товщина листа від 0,5 mm до 20 mm

Нержавіюча сталь

Товщина листа від 0,5 mm до 15 mm

Алюміній

Товщина листа від 0,5 mm до 10 mm

Латунь

Товщина листа від 0,5 mm до 10 mm

Інші метали

Залежно від металу

Виробництво компанії KSL

Виробництво 2500 м2

Конструкторське бюро

Нове обладнання

Швидкі терміни виробництва

Повний цикл виробництва

Передові технології

Устаткування, що використовується компанією KSL для лазерного різання 

TRUMPF TruLaser 3060 CO2 TruFlow

1.Максимальна потужність лазера: 4000 Вт

2.Максимальний розмір листа: 6000*2000 мм

3.Максимальна вага листа: 2000 kg

4.Точність розташування: 0,01mm/m

 

5.Максимальна товщина листа (вуглецева сталь) : 20 мм

6.Максимальна товщина листа (нержавіюча сталь): 15mm

7.Максимальна товщина кольорових металів : 10 мм

Основні переваги лазерного різання металу KSL

✔Висока точність зрізу, після якої не потрібно шліфування кромки.

✔ Можливість роботи з різними товщинами та різновидами металевих труб;

✔ Відсутність механічного впливу запобігає деформації виробу в зоні розкрою;

✔ Можливість виробляти деталі серійними партіями у безперервному потоці;

✔ Оперативність та гнучкість у виробничому процесі на відміну від механічної обробки труб;

✔ За допомогою лазерів можна виконувати не тільки прямий, але і фігурний розкрій;

✔ Є можливість вирізати різноманітні форми отворів, а також отвори малого діаметра;

✔ Відсутність механічного контакту з різальним інструментом у рази підвищує безпеку технологічного процесу;

✔ Після роботи лазером не залишається нерівних країв, задирок та інших недоліків – подальша зачистка виробу в більшості випадків не потрібна;

✔ Виключена ймовірність деформації металу, що дозволяє обробляти та різати навіть найтонші листи;

✔ Швидка видача зразків, деталі, що заготовляється;

✔ За допомогою лазерного різання Ви можете отримати на 100% готову деталь;

Чому послуги лазерного різання металу потрібно замовити у нас?

Повний цикл виробництва

Ваш продукт виготовляється одним підрядником на одному заводі

Дотримуємося термінів

Виробництво середньої партії займає від 3-х робочих днів

Ринкові ціни на послуги

Ми постійно моніторимо ринок металообробки та контролюємо нашу систему ціноутворення

Малюємо макети виробів

Безкоштовно розробляємо модель деталі з нуля згідно Вашого технічного завдання

Висока якість продукції

Якість, що виробляється компанією KSL, відповідає всім міжнародним стандартам

Швидка доставка замовлень

Ми самі організуємо доставку продукції до Вашого складу, Вам не потрібно ні про що турбуватися

Приклади виробів зроблених лазерною різкою металу

Корисна інформація для Вас, щодо лазерного різання металу

1

Популярність використовуваних металів для лазерного різання

Лазерне різання сталі.
Це найпопулярніший у світі вид лазерного різання металів. Послуги лазерного різання сталі замовляють у 50% від всіх замовлень, що зустрічаються. Компанія KSL реалізуючи подібні замовлення використовує такі лазерні верстати: Aramis LTC – 500 (Джерело лазера: Оптоволоконний RAYCUS 1000W), Aramis LTC75-700 (Джерело лазера: Оптоволоконний IPG 700W) та HSG3015G (ІІ) Товщини листів варіюються від 0,5 мм до 20 мм.
Лазерне різання нержавіючої сталі.
Це другий за популярністю у світі вид лазерного різання металів. Послуги лазерного різання сталі замовляють у 25% від усіх замовлень, що зустрічаються. Компанія KSL реалізуючи подібні замовлення використовує такі лазерні верстати: TRUMPF TruLaser 3060 CO2 TruFlow (Джерело лазера: Оптоволоконний IPG 4000W), Aramis LTC75-700 (Джерело лазера: Оптоволоконний IPG 700W) та HSG3015C (Джерело лазера: Оптоволоконний IPG 1500W). Товщини листів варіюються від 0,5 мм до 15 мм.
Лазерне різання алюмінію.
Це третій за популярністю у світі вид лазерного різання металів. Послуги лазерного різання сталі замовляють в 15% від всіх замовлень, що зустрічаються. Компанія KSL реалізуючи подібні замовлення використовує такі лазерні верстати: TRUMPF TruLaser 3060 CO2 TruFlow (Джерело лазера: Оптоволоконний IPG 4000W), Aramis LTC75-700 (Джерело лазера: Оптоволоконний IPG 700W). Товщини листів варіюються від 0,5 мм до 10 мм.
Лазерне різання латуні та інших кольорових металів.
Це четвертий за популярністю у світі вид лазерного різання металів. Послуги лазерного різання сталі замовляють у 8% від всіх замовлень, що зустрічаються. Компанія KSL реалізуючи подібні замовлення використовує такі лазерні верстати: TRUMPF TruLaser 3060 CO2 TruFlow (Джерело лазера: Оптоволоконний IPG 4000W), Aramis LTC75-700 (Джерело лазера: Оптоволоконний IPG 700W). Товщини листів варіюються від 0,5 мм до 10 мм.

2

Види лазерного різання металу

Лазерно-кисневе різання. У лазерному різанні крім самого лазерного променя завжди бере участь струмінь газу. Вона потрібна як мінімум для того, щоб видувати розплавлений або випарений матеріал із зони різу, а також охолоджувати грані, що залишилися, щоб не перегрівати решту матеріалу.
Кисневе різання з лазерним стартом (технологія LASOX). Основою даної технології є надзвуковий струмінь кисню, саме за допомогою нього відбувається процес різання металу. Лазерний промінь служить стартером – він розжарює метал приблизно до 1000 ° C, щоб підготувати його до запуску окисної реакції, потім об поверхню металу ударяє струмінь газу і починається різання. Основна позитивна відмінність технології від лазерно-кисневої полягає в тому, що за допомогою даної технології можна прорізати більш товстий метал до 50 міліметрів, на відміну від лазерно-кисневої, в якій максимум у більшості установок закінчується на 25мм. Ключова негативна відмінність полягає в тому, що процес різання йде значно повільніше. Швидкість близько 0,2 метра за хвилину, при тому, що у лазерно-кисневого різання не менше півметра за хвилину, а зазвичай ще швидше. Додаткова негативна відмінність – збільшений діаметр отворів. Рідко менше 3 міліметрів, тоді як звичайне лазерно-кисневе різання видає 1 міліметр і навіть 0,1 міліметра, якщо використовуються спеціалізовані верстати. Завдяки цьому кисневе різання з лазерною підтримкою використовується, наприклад, у суднобудуванні — і не використовується у сферах із більш тонким металом.
Різання лазером у середовищі інертного газу. Технологію різання з використанням інертних газів, як правило, вибирають при роботі з так званими «капризними» металами. Виробничий процес даної технології полягає в тому, що в зону різання подається струмінь стисненого газу, який не вступає в негативну реакцію з металом, але при цьому видуває з отвору розплав і охолоджує краї розрізу. Для більшості «капризних» матеріалів – наприклад, нержавіючої сталі та сплавів алюмінію – використовується азот.
Випарювальне різання лазером. Випарювальне або сублімаційне різання одна з передових технологій розвитку лазерного різання металів. При класичному лазерному різанні матеріал, що розрізається, плавиться, а при випарній технології відбувається миттєве випаровування. Для орнагізації даного технологічного процесу температура повинна бути дуже високою, відповідно потрібен дуже потужний лазер, споживаний великий обсяг електроенергії. За цієї технології різання відбувається не суцільним променем, а короткими імпульсами, часто менше 0,000000001 секунди (наносекунди). Дана методологія використовується в тонких та інноваційних сферах, коли важливо розрізати матеріал, але при цьому зберегти цілісну підкладку.

Часті питання клієнтів KSL

Щоб ми могли зробити точний розрахунок вартості лазерного різання металу та терміни виконання послуги, нам необхідно отримати від Вас повну інформацію про виріб, детальне технічне завдання або креслення в одному з форматів: PDF, CDR, DWG або DXF. Ціни на послуги лазерного різання KSL визначається за такими основними критеріями як:

1.Обсяг замовлення;

2.Вигляд металу та його товщина;

3.Терміни виконання замовлення;

4.Складність робіт, залежно від деталі, що вирізується;

5. Давальницьке чи власну сировину;

Просимо врахувати, що ціна лазерного різання металу вища, ніж вартість механічного крою, але при цьому вона можна порівняти з якістю готової роботи. Завдяки застосуванню високоточного обладнання та високої швидкості виконання замовлень ця технологія є підхід до отримання деталей з металу і є найбільш вигідною та практичною на сьогоднішній день. Дізнатися скільки коштує різання металу і для його замовлення Ви можете надіслати всі креслення та малюнки виробів на нашу електронну пошту metalworking@ksl.ua , прикріпити файл у формі замовлення вгорі сторінки, або зателефонувати нам.

 

Конструкторський відділ компанія KSL, залежно від складності виробу, може абсолютно безкоштовно розробити для Вас креслення виробу, що цікавить, якщо потенційний планований обсяг закупівлі, буде оцінений менеджером напряму як перспективний, відповідно до вимог компаніями. Для створення професійного креслення нашим конструкторським відділом Вам необхідно вказати наступну інформацію:

1.PDF креслення або приклад креслення/фото/малюнку із зазначенням точних зовнішніх та внутрішніх розмірів виробу який Вас цікавить;

2.Який метал і його товщину ви будете використовувати, для отримання готової деталі.

3.Фарбування буде чи ні. Якщо буде потрібно вказати колір RAL і фактуру фарби;

4. Бажаний термін отримання зразка та замовлення готової партії;

5.Будет давальницьке чи власну сировину підприємства;

У зв’язку з тим, що виробничий процес компанія KSL заточена на середньосерійне та великосерійне виробництво, а індивідуальні замовлення ми робимо досить рідко, ми готові розглянути варіанти замовлень від 30000 грн. Але в будь-якому випадку звертайтеся до наших менеджерів, вони Вас проконсультують у найкоротший термін.

Максимальний розмір металевого листа, що обробляється на лазерних верстатах компанії KSL, становить 1500*3000 мм. Максимальна товщина металу листа залежить від металу, який Ви вибрали для виробу: Сталь: до 10мм, Нержавіюча сталь: до 6мм, Алюміній: до 2мм, Латунь: до 2мм, по інших металах уточнюйте у наших менеджерів окремо.

Числове програмне управління (ЧПУ) – важливе доповнення, що дозволяє зробити лазерне різання тонколистового та товстолистого металу та труб максимально точною та відповідною до поставленого технічного завдання. ЧПУ проводиться за допомогою комп’ютерної програми, при якій процес розкрою автоматизований і протікає у повній відповідності до зазначених параметрів. Використання технології ЧПУ в рази збільшує швидкість виконання замовлення та покращує якість готової продукції.

Виробничий комплекс компанії KSL знаходиться в місті Київ по вулиці Сім’ї Сосніних 9. Лазерне різання металу Київ дуже популярне, багато київських металообробних цехів її виробляють, але ми просимо звернути Вашу увагу на терміни виконання замовлень та якість товарів за прийнятну ціну, яку пропонує компанія KSL.

Компанія KSL реалізує замовлення по всій Україні та за її межами. До нас постійно звертаються компанії з усіх регіонів України: Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів, Полтава, Запоріжжя, Луцьк та багато інших регіонів України.

Компанія KSL має власний експортний відділ, який у найкоротші терміни, зможе зробити для Вас прорахунок лазерного різання металу і проконсультувати з усіх питань, що Вас цікавлять. Послуги лазерного різання KSL замовляють з таких країн як: Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Португалія, Данія, Норвегія, Швеція, Білорусь, Румунія, Польща, Англія, Ірландія та інших країн. Ми працюємо за всіма можливими умовами міжнародних відправлень згідно Інкотермс 2020 в залежності від потреб клієнта.

Для розміщення замовлення достатньо зв’язатися з представником нашої компанії «Контакти» або залишити заявку на сайті. Ми передзвонимо вам для уточнення деталей та обговорення подальшої роботи.
Лазерне різання металу на вигідних умовах – це девіз компанії KSL для цього напряму. Наші співробітники мають величезний досвід роботи з різними видами сировини, що дозволяє якісно консультувати наших клієнтів, а також виконувати замовлення на високому рівні та точно вчасно. Як правило, наш відділ логістики сам організуємо доставку готової продукції по всій Україні та за її межами, тому Вам нема чого турбуватися розміщуючи заявку в нашій компанії. 

Основними перевагами лазерного різання над плазмовим та газокисневим полягає в:
1) Швидкості обробки металів, у лазера вона вища;
2) Якості деталі яку отримуємо на виході, при лазерному різанні на ній практично відсутні деформаційні напливи, окалини, зазубрини, шорсткості;
3) Готові вироби не потребують додаткової постобробки;
4) Доступна вартість лазерного різання металу за високої точності (похибка +/– 0,05 мм);
5) Є можливість виготовляти ідентичні деталі з точністю до +/– 0,1 мм.

Ми ріжемо метал від 0,5 до 10 мм. Тому використовуємо: кисневе різання та різання в інертних газах – азоті та аргоні. Ці дві технології ми використовуємо на всі 100%, тому можемо назвати себе експертами у цій галузі. Звертайтеся – ми розрахуємо вартість та терміни виконання Вашого замовлення у найкоротші терміни!

Нашу компанію Ви зможете знайти за такими цільовими запитами як: лазерне різання металу, лазерне різання, різання металу, лазерне різання металу ціна, різання металу лазером, послуги лазерного різання металу, лазерне різання ціна, лазерне різання алюмінію, лазерне різання листового металу, лазерне різання і згинання металу, лазерне різання нержавіючої сталі, різання нержавійки, різання нержавіючої сталі, лазерне різання металу київ, лазерне різання металу київ, лазерне різання металу київ, лазерне різання металу київ ціна, лазерне різання металу лазерне різання металу дніпро, лазерне різання металу харків, лазерне різання металу харків, лазерне різання металу харків, лазерне різання металу львів, лазерне різання металу львів, лазерне різання металу львів , лазерне різання металу полтава, лазерне різання металу вінниця, лазерне різання металу кропивн іцький, лазерне різання металу тернопіль, лазерне різання металу чернівці, лазерне різання металу миколаїв, лазерне різання металу маріуполь, лазерне різання металу рівно, лазерне різання металу кривий ріг, лазерне різання металу чернігів, лазерне різання металу суми, лазерне різання металу житомир, лазерне різання металу чернігів, лазерне різання металу бориспіль , лазерне різання металу ірпінь, лазерне різання металу вірень, лазерне різання металу металу КСЛ, лазерне різання металу KSL, лазерне різання КСЛ, лазерне різання KSL, послуги лазерного різання КСЛ, послуги лазерного різання KSL та інші.

Інші види послуг та продуктів KSL

Товар доданий в кошик!