• Русский
  • English
  • Українська
Logo KSL

Лазерне різання труб

Наша компанія пропонує послуги з лазерного різання труб на сучасному верстаті TRUMPF TruLaser Tube 5000, за вигідними цінами та у узгоджені терміни!

Для зв’язку з нами: дзвоніть, пишіть або заповнюйте форму нижче!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(050)0118329 ПИШІТЬ: zakaz@ksl.ua

Основні характеристики лазерного різання металевих труб KSL

Загальна товщина труб

Залежно від типу матеріалу труби, товщина може бути від 1 мм до 6 мм

Діаметр труб

Труба до 150 мм. Прямокутний профіль до 150 мм

Максимальні розміри деталі

Максимальний розмір готової деталі складає: 6500 мм

Максимальна вага готової деталі

Максимальна вага готової деталі складає: 25 кг/m

Товщини труб за матеріалом

Конструкційна сталь: 6мм; Алюміній: 4мм.

Максимальна потужність лазера

Максимальна потужність лазера: 2700W

Які типи металевих труб ми можемо порізати?

Квадратна труба

Максимальний зовнішній діаметр порізки 150 мм

Прямокутна труба

Максимальний зовнішній діаметр порізки 150 мм

Овальна труба

Максимальний зовнішній діаметр порізки 150 мм

Кругла труба

Максимальний зовнішній діаметр порізки 150 мм

Інші види труб

Залежно від труби

Виробництво компанії KSL

Виробництво 2500 м2

Конструкторське бюро

Нове обладнання

Швидкі терміни виробництва

Повний цикл виробництва

Передові технології

Устаткування компанії KSL для лазерного різання труб

TRUMPF TruLaser Tube 5000

1.Максимальна потужність лазера: 2700 Вт

2.Розміри оброблюваних труб: від 15 до 150mm

3.Максимальний розмір заготовки: 7800mm

4.Максимальний розмір готової деталі: 7650mm

5.Максимальна вага заготовки: 25 кг/м

6.Максимальна товщина стінки труби (Вуглецева сталь): 6 мм

7.Максимальна товщина стінки труби (Нержавіюча сталь): 5mm

8.Максимальна товщина стінки труби (Алюміній): 4mm

Основні переваги лазерної резки металевих труб KSL

✔Висока точність зрізу, після якої не потрібно шліфування кромки.

✔ Можливість роботи з різними товщинами та різновидами металевих труб;

✔ Відсутність механічного впливу запобігає деформації виробу в зоні розкрою;

✔ Можливість виробляти деталі серійними партіями у безперервному потоці;

✔ Оперативність та гнучкість у виробничому процесі на відміну від механічної обробки труб;

✔ За допомогою труборізів на основі лазерного випромінювання можна виконувати не тільки прямий, але і фігурний розкрій;

✔ Є можливість вирізати на трубі гострі кути, різноманітні переходи без радіусів, тонкі перемички та отвори малого діаметра;

✔ Відсутність механічного контакту з різальним інструментом у рази підвищує безпеку технологічного процесу;

✔ Після роботи лазером не залишається нерівних країв, задирок та інших недоліків – подальша зачистка виробу в більшості випадків не потрібна;

✔ Виключена ймовірність деформації металу, що дозволяє обробляти та різати навіть найтонші труби

✔ Швидка видача зразків, деталі, що заготовляється;

✔ За допомогою лазерного різання труб Ви можете отримати на 85% готову металеву конструкцію, в якій залишиться тільки зварити з’єднання;

Чому послуги лазерного різання металу потрібно замовити у нас?

Повний цикл виробництва

Ваш продукт виготовляється одним підрядником на одному заводі

Дотримуємося термінів

Виробництво середньої партії займає від 3-х робочих днів

Ринкові ціни на послуги

Ми постійно моніторимо ринок металообробки та контролюємо нашу систему ціноутворення

Малюємо макети виробів

Безкоштовно розробляємо модель деталі з нуля згідно Вашого технічного завдання

Висока якість продукції

Якість, що виробляється компанією KSL, відповідає всім міжнародним стандартам

Швидка доставка замовлень

Ми самі організуємо доставку продукції до Вашого складу, Вам не потрібно ні про що турбуватися

Приклади виробів, зроблених лазерною різкою металевих труб.

Корисна інформація для Вас по лазерному різанню металевих труб

BLM-1024x1024

Коротка інформація про технологію лазерного різання труб

Лазерне різання труб – це популярна у всьому світі, технологія різання металевих труб та їх розкрою. В основі даної технології закладено використання лазера високої потужності, а застосована вона часто на промислових виробничих лініях у сфері металообробки. Різання труб лазером управляється за допомогою комп’ютера та спеціалізованого програмного забезпечення, в який задаються параметри майбутнього виробу. Різання туби відбувається за рахунок сфокусованого променя високої щільності, який забезпечує високу концентрацію енергії та дозволяє розрізати практично будь-які матеріали незалежно від їх теплофізичних властивостей. У процесі різання, під впливом лазерного променя матеріал ділянки, що розрізається: плавиться, загоряється, випаровується або видується струменем газу. Потужність випромінювання регулюється залежно від матеріалу та його товщини, а поверхня самого різу виходить якісною і, як правило, не потребує додаткової обробки.

Різання труб лазером – це досить високотехнологічний процес, а лідером у цій галузі вважається компанія TRUMPF, тому ми й обрали обладнання саме цієї компанії. Основною перевагою лазерного різання металевих труб перед іншими видами обробки металів полягає в тому, що зрізи після такої обробки залишаються дуже акуратними, а складність отворів, що вирізуються, на трубі залишається на дуже високому рівні. Також важливою перевагою є мінімізація ймовірності похибки та шлюбу деталей за рахунок того, що всі процеси автоматизовані та комп’ютеризовані. Завдяки використанню лазера виробник може виконувати великі замовлення виготовлення великих партій деталей у стислі терміни.

Лазерне різання – це один з небагатьох способів обробки, що дає можливість досягати високої точності і повторюваності елементів, що вирізуються, в мінімальний виробничий термін. Лазерне різання профільних і металевих труб часто зустрічається в меблевій промисловості, в оформленні торгових приміщень, в сільськогосподарській техніці, у виробництві спортивних тренажерів та інших областях.

 
unnamed

Основи технології лазерного різання труб

Система керування та фокусування світла. У лазерних труборізах, функція автофокусування світла, полягає у напрямку променя, що виходить з лазерного генератора, до ріжучої голівки, вздовж фокусуючого світлового шляху. Для отримання високої точності різу повинна бути висока потужність фокусної плями самого променя.

Управління траєкторією ріжучої головки. Суть технології управління траєкторією полягає, у правильно вибраних умовах різання оператором верстата, при яких буде дотримуватися точність різання та напрямок світлового променя. При неправильно вказаних умовах траєкторії, деталь буде бракованою, тому потрібно дуже уважно підбирати програми розкрою та позиціонування на рівні програмного забезпечення;

Автоматичне керування положенням фокусу лазерного різання. Для забезпечення якості різання труби збереження автоматичного фокусу на вертикальному напрямку поверхні є найважливішим аспектом. Інтеграція положення лазерного фокусу з прямою віссю (X-Y-Z) робить рух лазерної різальної головки більш легким і гнучким, а положення фокусу можна добре зрозуміти, щоб уникнути зіткнення різальної головки з різальною трубою або іншими об’єктами під час обробки.

 

Часті питання клієнтів KSL

Щоб ми могли зробити точний розрахунок вартості лазерного різання металевих труб та терміни виконання послуги, нам необхідно отримати від Вас повну інформацію про виріб, детальне технічне завдання або креслення в одному з форматів: PDF, CDR, DWG або DXF. Ціни на послуги лазерного різання KSL визначається за такими основними критеріями як:

1.Обсяг замовлення;

2.Форма, діаметр і товщина труби, деталі, що вирізується;

3.Терміни виконання замовлення;

4.Складність робіт, залежно від деталі, що вирізується;

5. Давальницьке чи власну сировину;

Просимо врахувати, що ціна лазерного різання труб вище, ніж вартість механічного крою, але при цьому вона можна порівняти з якістю готової роботи. Завдяки застосуванню високоточного обладнання та високої швидкості виконання замовлень ця технологія є підхід до отримання деталей з металу і є найбільш вигідною та практичною на сьогоднішній день. Дізнатися скільки коштує різання труб і для її замовлення Ви можете надіслати всі креслення та малюнки виробів на нашу електронну пошту pipes@ksl.ua , прикріпити файл у формі замовлення внизу сторінки, або зателефонувати нам (“Контакти”).

Конструкторський відділ компанія KSL, залежно від складності виробу, може абсолютно безкоштовно розробити для Вас креслення виробу, що цікавить, якщо потенційний планований обсяг закупівлі, буде оцінений менеджером напряму як перспективний, відповідно до вимог компаніями. Для створення професійного креслення нашим конструкторським відділом Вам необхідно вказати наступну інформацію:

1.PDF креслення або приклад креслення/фото/малюнку із зазначенням точних зовнішніх та внутрішніх розмірів виробу який Вас цікавить;

2.Яку форму, діаметр і товщину труби ви будете використовувати для отримання готової деталі.

3.Фарбування буде чи ні. Якщо буде потрібно вказати колір RAL і фактуру фарби;

4. Бажаний термін отримання зразка та замовлення готової партії;

5.Будет давальницьке чи власну сировину підприємства;

У зв’язку з тим, що виробничий процес компанія KSL заточена на середньосерійне та великосерійне виробництво, а індивідуальні замовлення ми робимо досить рідко, ми готові розглянути варіанти замовлень від 1000 євро. Але в будь-якому випадку звертайтеся до наших менеджерів, вони Вас проконсультують у найкоротший термін.

Максимальний розмір деталі KSL складає 6500 мм. Максимальна товщина металу листа залежить від металу, який Ви вибрали для виробу: Сталь: до 6мм, Алюміній: до 4мм, по інших металах уточнюйте у наших менеджерів окремо. Максимальний діаметр круглої труби становить 150мм, профільний 150мм.

Числове програмне управління (ЧПУ) – важливе доповнення, що дозволяє зробити лазерне різання тонколистового та товстолистого металу та труб максимально точною та відповідною до поставленого технічного завдання. ЧПУ проводиться за допомогою комп’ютерної програми, при якій процес розкрою автоматизований і протікає у повній відповідності до зазначених параметрів. Використання технології ЧПУ в рази збільшує швидкість виконання замовлення та покращує якість готової продукції.

Виробничий комплекс компанії KSL знаходиться в місті Київ по вулиці Сім’ї Сосніних 9. Лазерне різання металу Київ дуже популярне, багато київських металообробних цехів її виробляють, але ми просимо звернути Вашу увагу на терміни виконання замовлень та якість товарів за прийнятну ціну, яку пропонує компанія KSL.

Компанія KSL реалізує замовлення по всій Україні та за її межами. До нас постійно звертаються компанії з усіх регіонів України: Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів, Полтава, Запоріжжя, Луцьк та багато інших регіонів України.

Компанія KSL має власний експортний відділ, який у найкоротші терміни, зможе зробити для Вас прорахунок лазерного різання металу і проконсультувати з усіх питань, що Вас цікавлять. Послуги лазерного різання KSL замовляють з таких країн як: Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Португалія, Данія, Норвегія, Швеція, Білорусь, Румунія, Польща, Англія, Ірландія та інших країн. Ми працюємо за всіма можливими умовами міжнародних відправлень згідно Інкотермс 2020 в залежності від потреб клієнта.

Для розміщення замовлення достатньо зв’язатися з представником нашої компанії «Контакти» або залишити заявку на сайті. Ми передзвонимо вам для уточнення деталей та обговорення подальшої роботи.
Лазерне різання металевих труб на вигідних умовах – це девіз компанії KSL для цього напряму. Наші співробітники мають величезний досвід роботи з різними видами сировини, що дозволяє якісно консультувати наших клієнтів, а також виконувати замовлення на високому рівні та точно вчасно. Як правило, наш відділ логістики сам організуємо доставку готової продукції по всій Україні та за її межами, тому Вам нема чого турбуватися розміщуючи заявку в нашій компанії. З блоком «Як ми працюємо» Ви зможете ознайомитись на даній сторінці, трохи вище.

Основними перевагами лазерного різання над плазмовим та газокисневим полягає в:
1) Швидкості обробки металів, у лазера вона вища;
2) Якості деталі яку отримуємо на виході, при лазерному різанні на ній практично відсутні деформаційні напливи, окалини, зазубрини, шорсткості;
3) Готові вироби не потребують додаткової постобробки;
4) Доступна вартість лазерного різання металу за високої точності (похибка +/– 0,05 мм);
5) Є можливість виготовляти ідентичні деталі з точністю до +/– 0,1 мм.

Ми ріжемо металеві труби від 0,5 до 10 мм на одному з найкращих верстатів у світі для порізки труб лазером, а саме на TRUMF TruLaser Tube 5000. Ми чудово освоїли технологію різання на даному верстаті і використовуємо її на всі 100%, тому можемо назвати себе експертами у цій галузі.

Звертайтеся – ми розрахуємо вартість та терміни виконання Вашого замовлення у найкоротші терміни!

Нашу компанію Ви зможете знайти за такими цільовими запитами як: лазерне різання труб, лазерне різання профільної труби, різання труб лазером, лазерне різання металу, лазерне різання, різання металу, лазерне різання труб ціна, різання металевих труб лазером, послуги лазерного різання металевих труб, лазерне різання ціна, лазерне різання алюмінієвих труб, лазерне різання круглих труб, лазерне різання та згинання труб, лазерне різання труб з нержавіючої сталі, різання труб з нержавіючої сталі, порізка труб з нержавіючої сталі, лазерне різання металевих труб київ, лазерне різання труб київ, київ, лазерне різання алюмінієвих труб київ, лазерне різання труб київ ціна, лазерне різання труб київ прайс, лазерне різання металевих труб дніпро, лазерне різання металевих труб харків, лазерне різання труб харків, лазерне різання труб харків, лазерне різання різання металевих труб харків ціна, лазерне різання  труб одеса, лазерне різання труб львів, лазерне ре ЗКА труб запорожье, лазерна різка труб луцк, лазерна різка труб полтава, лазерна різка труб вінниця, лазерна різка труб Кропивницький, лазерна різка труб тернопіль, лазерна різка труб черновци, лазерна різка труб наклав, лазерна різка труб мариуполь, лазерна різка труб рівно, лазерна різання труб Кривий ріг, лазерна різка труб чернигов, лазерна різка труб суми, лазерна різка труб житомир, лазерна різка труб чернигов, лазерна різка труб бориспіль, лазерна різка труб Ірпінь, лазерна різка труб біла церква, лазерна різка труб фастов, лазерна різка труб обухів , лазерне різання труб березень, лазерне різання труб вишневе, лазерне різання труб бровари,лазерне різання труб КСЛ, лазерне різання труб KSL, лазерне різання КСЛ, лазерне різання KSL, послуги лазерного різання труб КСЛ, послуги лазерного різання труб KSL та інші.

Інші види послуг та продуктів KSL

Товар доданий в кошик!