• Русский
  • English
  • Українська
Logo KSL

Механічна обробка металу

Наша компанія пропонує послуги з механічної обробки металу на сучасному обладнанні за вигідними цінами та у погоджені терміни!

Для зв’язку з нами: дзвоніть, пишіть або заповнюйте форму нижче!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(050)0118329 ПИШІТЬ: zakaz@ksl.ua

Основні види механічних робіт KSL

Токарные работы

Максимальні габарити заготовки на токарному верстаті із ЧПУ Ø450 мм, довжина 500 мм

Стрічковопильне різання металу

Габарити оброблюваної деталі на різанні залежить від діаметра труби

Фрезерні роботи

Максимальні габарити оброблюваної деталі на фрезерному верстаті з ЧПУ складає 762×406×508 мм.

Свердлильні роботи

Максимальний діаметр отвору на свердлильному верстаті, який ми використовуємо, становить 60мм

Полірування металу

Габарити оброблюваної деталі на поліруванні залежить від розміру деталі та складності робіт

Складальні роботи

Роботи зі збирання залежать від складності виробу, що обробляється

Які види металів ми можемо обробити?

Вуглецева сталь

Залежно від металу

Нержавіюча сталь

Залежно від металу

Алюміній

Залежно від металу

Латунь

Залежно від металу

Інші метали

Залежно від металу

Виробництво компанії KSL

Виробництво 2500 м2

Конструкторське бюро

Нове обладнання

Швидкі терміни виробництва

Повний цикл виробництва

Передові технології

Основні переваги механічної обробки KSL 

✔ Висока точність обробки, у поєднанні з прийнятними цінами.

✔ Можливість роботи з різними товщинами та різновидами металевих листів та труб;

✔ За допомогою механічної обробки металу можна отримати унікальні складні деталі саме під Ваш проект;

✔ Є можливість робити деталі серійними партіями в безперервному потоці;

✔ Є можливість вирізати різноманітні форми отворів, а також отвори малого діаметра;

✔ За рахунок використання нового обладнання мінімізована ймовірність деформації металу під час механічної обробки;

✔ Швидка видача зразків, деталі, що заготовляється;

Чому послуги механічної обробки металів необхідно замовити у нас?

Повний цикл виробництва

Ваш продукт виготовляється одним підрядником на одному заводі

Дотримуємося термінів

Виробництво середньої партії займає від 3-х робочих днів

Ринкові ціни на послуги

Ми постійно моніторимо ринок металообробки та контролюємо нашу систему ціноутворення

Малюємо макети виробів

Безкоштовно розробляємо модель деталі з нуля згідно Вашого технічного завдання

Висока якість продукції

Якість, що виробляється компанією KSL, відповідає всім міжнародним стандартам

Швидка доставка замовлень

Ми самі організуємо доставку продукції до Вашого складу, Вам не потрібно ні про що турбуватися

Приклади виробів, зроблених механічною обробкою металу

Корисна інформація для Вас, щодо механічної обробки металів

Коротка інформація про технологію механічної обробки металів

Механічна обробка металу – це процес обробки металевих виробів та інших матеріалів за допомогою механічного впливу із застосуванням різця, свердла, фрези та іншого ріжучого інструменту. Сам процес обробки здійснюється на металорізальних верстатах, у встановленому порядку згідно з технологічним процесом.

Токарна обробка – це вид механічної обробки металевої деталі різанням зовнішніх та внутрішніх поверхонь за рахунок обертання циліндричних та конічних наконечників. Цей процес включає: торцювання, відрізання, зняття фасок, обробка жолобників, нарізування канавок, нарізування внутрішніх та зовнішніх різьблень на токарних верстатах. Найпоширенішою операцією, що виконується на токарних верстатах, є обробка зовнішніх гладких і ступінчастих циліндричних поверхонь валів. Залежно від розмірів заготівлі вона може встановлюватися на верстаті в центрах, патроні або комбінованим способом. Як різальний інструмент для обробки зовнішніх і внутрішніх циліндричних і конічних поверхонь використовують прохідні або підрізні різці.

Фрезерна обробка – це вид механічної обробки металевої деталі, при якому різальним елементом є спеціалізована фреза. Фреза – це різальний інструмент, виконаний у вигляді зубчастого колеса, що має безліч лез, який затискається у фрезерному верстаті і обертаючись з великою швидкістю, знімає шари поверхні заготовки в потрібному місці. Як згадувалося, залежно від використовуваної фрези, розрізняють кілька видів фрезерування, саме:
1) Торцеве фрезерування, суть якого полягає у отриманні певної форми деталей за допомогою торцевої фрези. Це необхідно в більшості випадків для вирізування у виробах підсічок, канавок, віконця та інших елементів. З її допомогою також виробляють зворотне фрезерування торця із внутрішньої частини різного плану виробів. Кінцеві, які необхідні для утворень уступів у площинах вертикальної або горизонтальної форми.
2) Циліндричні, що відрізняються отриманням виробів у площинах відповідною фрезою у зворотному положенні.
3) Зубчасте.
4) Фасонне, що полягає у створенні фасонних (сфери, еліпси та ін.) деталей неправильної форми. Це фрезерування за допомогою спеціальних фрез, внаслідок чого виходять фасонні вироби.

Стрічковопильне різання металу – це вид механічної обробки металевої деталі при якому за допомогою ріжучого елемента та спеціалізованого верстата робиться розкрій металевої заготовки відповідно до зазначеного розміру. На оброблювану деталь впливає полотно стрічкової пилки, натягнуте на два шківи в корпусі установки, яке має високу швидкість вібрації. На такому обладнанні можна виконувати різання найрізноманітніших матеріалів: сортового, трубного металопрокату, легких сплавів, нержавіючих і легованих марок сталі, кольорових, чорних металів і т.д. , металургії, приладобудуванні та багатьох інших сферах

Свердлильні роботи металу – це вид механічної обробки металевої деталі, при якому виходять отвори різного діаметра, глибини та перерізу. Роботи зі свердління зазвичай проводиться на одній із фінальних стадій виготовлення деталі після токарної, фрезерної та інших видів механічної металообробки. Свердлильні роботи застосовуються для отримання в металевих заготовках отворів під наступне: нарізування різьблення, зенкерування (збільшення діаметра отвору), розгортання або розточування. При свердловці металу, надійне закріплення деталі, точна розмітка, правильне заточування ріжучого інструменту, швидкість подачі та обертання мають велике значення, що впливає на кінцевий результат по заготівлі. Найбільш популярним видом свердлильних робіт. Які зустрічаються, є :
1) Свердління циліндричних отворів;
2) Свердління багатогранних та овальних отворів;
3) Розсвердлювання циліндричних отворів (збільшення діаметра);
4) Зенкування, зенкерування;
5) Нарізання різьблення у різних матеріалах;

Полірування металу – це вид механічної обробки металевої деталі, який полягає у знятті максимально тонкого шару матеріалу з поверхні деталі. Існує велика кількість технологічних методів, за допомогою яких можна відполірувати до блиску виріб, розглянемо найпопулярніші:
1) Механічна або абразивна полірування виробів;
2) Хімічна полірування за допомогою спеціальних речовин або паст;
3) Електрохімічне полірування;
4) Електролітно-плазмове полірування.

Часті питання клієнтів KSL

Щоб ми могли зробити точний розрахунок вартості механічної обробки металу та термін виконання послуги, нам необхідно отримати від Вас повну інформацію про виріб, детальне технічне завдання або креслення в одному з форматів: PDF, CDR, DWG або DXF. Ціни на послуги механічної обробки KSL визначається за такими основними критеріями як:

1.Обсяг замовлення;

2.Вигляд металу та його товщина;

3.Терміни виконання замовлення;

4.Складність робіт, залежно від оброблюваної деталі;

5. Давальницька або власна сировина;

Дізнатися скільки коштує механічна обробка і для її замовлення Ви можете надіслати всі креслення та малюнки виробів на нашу електронну пошту metalworking@ksl.ua , прикріпити файл у формі замовлення вгорі сторінки, або зателефонувати нам.

 

Конструкторський відділ компанія KSL, залежно від складності виробу, може абсолютно безкоштовно розробити для Вас креслення виробу, що цікавить, якщо потенційний планований обсяг закупівлі, буде оцінений менеджером напряму як перспективний, відповідно до вимог компаніями. Для створення професійного креслення нашим конструкторським відділом Вам необхідно вказати наступну інформацію:

1.PDF креслення або приклад креслення/фото/малюнку із зазначенням точних зовнішніх та внутрішніх розмірів виробу який Вас цікавить;

2.Який метал і його товщину ви будете використовувати, для отримання готової деталі.

3.Фарбування буде чи ні. Якщо буде потрібно вказати колір RAL і фактуру фарби;

4. Бажаний термін отримання зразка та замовлення готової партії;

5.Будет давальницьке чи власну сировину підприємства;

У зв’язку з тим, що виробничий процес компанія KSL заточена на середньосерійне та великосерійне виробництво, а індивідуальні замовлення ми робимо досить рідко, ми готові розглянути варіанти замовлень від 1000 евро. Але в будь-якому випадку звертайтеся до наших менеджерів, вони Вас проконсультують у найкоротший термін.

Виробничий комплекс компанії KSL знаходиться в місті Київ по вулиці Сім’ї Сосніних 9. Механічна обробка металу Київ дуже популярна, багато київських металообробних цехів її виробляють, але ми просимо звернути Вашу увагу на терміни виконання замовлень та якість товарів за прийнятну ціну, яку пропонує компанія KSL.

Компанія KSL реалізує замовлення по всій Україні та за її межами. До нас постійно звертаються компанії з усіх регіонів України: Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів, Полтава, Запоріжжя, Луцьк та багато інших регіонів України.

Компанія KSL має власний експортний відділ, який у найкоротші терміни, зможе зробити для Вас прорахунок плазмового різання металу і проконсультувати з усіх питань, що Вас цікавлять. Послуги плазмового різання KSL замовляють з таких країн як: Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Португалія, Данія, Норвегія, Швеція, Білорусь, Румунія, Польща, Англія, Ірландія та інших країн. Ми працюємо за всіма можливими умовами міжнародних відправлень згідно Інкотермс 2020 в залежності від потреб клієнта.

Для розміщення замовлення достатньо зв’язатися з представником нашої компанії «Контакти» або залишити заявку на сайті. Ми передзвонимо вам для уточнення деталей та обговорення подальшої роботи.
Лазерне різання металу на вигідних умовах – це девіз компанії KSL для цього напряму. Наші співробітники мають величезний досвід роботи з різними видами сировини, що дозволяє якісно консультувати наших клієнтів, а також виконувати замовлення на високому рівні та точно вчасно. Як правило, наш відділ логістики сам організуємо доставку готової продукції по всій Україні та за її межами, тому Вам нема чого турбуватися розміщуючи заявку в нашій компанії. 

Нашу компанію Ви зможете знайти за такими цільовими запитами як: механічна обробка металу, механічна обробка, різання металу, механічна обробка металу ціна, різання металу плазмою, послуги плазмового різання металу, механічна обробка ціна, п різання алюмінію, механічна обробка листового металу, механічна обробка і гнуття металу, механічна обробка нержавіючої сталі, різання нержавійки, порізка нержавійки, механічна обробка металу київ, плазмова порізка металу київ, різання металу київ, механічна обробка алюмінію київ, механічна обробка металу київ ціна, механічна обробка металу київ прайс, механічна обробка металу дніпро, механічна обробка металу харків, механічна обробка металу харків, плазмова порізка металу харків, механічна обробка металу в харківі, механічна обробка металу харків алла запоріжжя,механічна обробка металу луцьк,механічна обробка металу полтава,механічна обробка металу вінниця,механічна обробка металу кропивницький,механічна обробка металу тернопіль,механічна обробка металу чернівці,механічна обробка металу миколаїв,механічна обробка металу маріуполь,механічна обробка металу металу кривий ріг,механічна обробка металу чернігів,механічна обробка металу суми,механічна обробка металу житомир,механічна обробка житомир,механічна обробка металу чернігів,механічна обробка металу бориспіль ,механічна обробка металу ірпінь,механічна обробка металу біла церква,механічна обробка обробка металу обухів,механічна обробка металу березань,механічна обробка металу вишневе,механічна обробка металу бровари,механічна обробка металу КСЛ,механічна обробка металу KSL,механічна ая обробка КСЛ, механічна обробка KSL, послуги лазерного різання КСЛ, послуги лазерного різання KSL та інші.

Інші види послуг та продуктів KSL

Товар доданий в кошик!