• Русский
  • English
  • Українська
Logo KSL

Гнуття металу

Наша компанія пропонує послуги з згинання листового металу на сучасному обладнанні, за вигідними цінами та у узгоджені терміни!

Для зв’язку з нами: дзвоніть, пишіть або заповнюйте форму нижче!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(050)0118329 ПИШІТЬ: zakaz@ksl.ua

Основні характеристики згинання металу KSL

Загальна товщина листа

Залежно від типу матеріалу, товщина може бути від 0,5 мм до 5 мм

Максимальна швидкість гнуття

Максимальна швидкість згину складає: 10 мм/сек

Відстань між колонами

Максимальна відстань між колонами становить 2150 мм

Максимальне робоче зусилля

Робоче зусилля верстата складає: 100T

Максимальна довжина гнуття

Максимальна довжина згину складає: 2600 мм

Максимальна потужність верстата

Максимальна потужність верстата: 7.5 kW

Які види металів ми можемо погнути?

Вуглецева сталь

Товщина листа від 0,5 mm до 5 mm

Нержавіюча сталь

Товщина листа від 0,5 mm до 5 mm

Алюміній

Залежно від виду листа

Латунь

Залежно від виду листа

Інші метали

Залежно від виду листа

Виробництво компанії KSL

Виробництво 2500 м2

Конструкторське бюро

Нове обладнання

Швидкі терміни виробництва

Повний цикл виробництва

Передові технології

Обладнання, що використовується компанією KSL для згинання металу

DENER SX1560

MVD A100/2600

AMADA APX 8025

ОСНОВНІ ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ЛІСТОГИБІВ: DENER/MVD/AMADA

1.Максимальна сила тиску преса: 100 ton

2.Максимальна довжина вигину: 2600mm

3.Максимальна відстань між колонами: 2150mm

4.Глибина позиціонування по X: до 600mm

5.Максимальний робочий хід: 260 мм

6.Максимальна робоча висота столу: 1040mm

Основні переваги гнучкості металу KSL

✔Висока точність вигину, яка дозволяє виробляти деталі у відповідність до всіх вимог замовника.

✔ Можливість роботи з різними товщинами та різновидами металів;

✔ Відсутність спаяних швів на готовому виробі;

✔ Можливість виробляти деталі серійними партіями у безперервному потоці;

✔ Оперативність та автоматизація у виробничому процесі;

✔ За допомогою згинальних верстатів можна отримати готову деталь без зварювання;

✔ У місцях згинання зроблених на верстатах ЧПУ знижується ймовірність корозійних явищ;

✔ Практично виключена ймовірність деформації металу, що дозволяє обробляти навіть найтонші листи металів;

✔ Швидка видача зразків, деталі, що заготовляється;

 

Чому послуги згинання металу потрібно замовити у нас?

Повний цикл виробництва

Ваш продукт виготовляється одним підрядником на одному заводі

Дотримуємося термінів

Виробництво середньої партії займає від 3-х робочих днів

Ринкові ціни на послуги

Ми постійно моніторимо ринок металообробки та контролюємо нашу систему ціноутворення

Малюємо макети виробів

Безкоштовно розробляємо модель деталі з нуля згідно Вашого технічного завдання

Висока якість продукції

Якість, що виробляється компанією KSL, відповідає всім міжнародним стандартам

Швидка доставка замовлень

Ми самі організуємо доставку продукції до Вашого складу, Вам не потрібно ні про що турбуватися

Приклади виробів зроблених гнучким металом

Корисна інформація для Вас по гнуттю металу

Різновиди та конструкція згинальних верстатів

Гнучка металу – це технологія, що дозволяє шляхом деформації металевого листа виготовляти заготовки чи готові деталі. При згинанні стискають внутрішній шар матеріалу і розтягують зовнішній під впливом тиску на метал, що дає ефект деформації і деталь виходить потрібної форми. Гнучку листового металу виготовляють на спеціалізованому устаткуванні – листогибах. За принципом дії, верстати для згинання металу можна умовно розділити на кілька видів:

1. Універсальні листозгинальні верстати.

При роботі цих типів верстатів лист укладають у закріплену матрицю верстата і за допомогою пуансона його деформують, надаючи потрібну форму. Пуансони мають спеціалізовану форму, розміри, що встановлюються під спеціалізованим кутом, що дає можливість згинати абсолютно різні листи. Універсальні листозгинальні верстати легко переналаштовуються і здатні вирішити безліч технологічних завдань, пов’язаних з гнучким металом.

2. Поворотні згинальні верстати.

Ці типи верстатів складаються зі спеціалізованого траверса, який складається з згинальної балки та заднього упору. Притискна балка необхідна для фіксації листа металу до станин, а згинання листа здійснюється за допомогою згинальної балки, яка є головним робочим елементом цього виду згинального обладнання.

3. Ротаційні згинальні верстати.

Ці типи верстатів складаються зі спеціалізованих валів, які обертаються навколо своєї осі, а також можуть переміщатися у вертикальній площині. Лист металу поміщають у простір між валами і переміщуючи їх по вертикалі регулюють майбутній радіус згинання, після того, як лист пройде між валами, що обертаються, він деформується і отримає необхідну форму.

Види та технологічні особливості верстатів із згинання металу

Ручні листозгини.

Як правило, це невеликі згинальні установки, які мають ряд особливостей, зокрема, у них існують обмеження, а саме: глибина закладки заготовки, максимальна товщина і ширина металу, що обробляється, довжина згинання. Чим тонший метал, тим довжина гнуття більша. Найчастіше їх застосовують для згинання тонколистового металу. Як правило, товщина листа, який може бути оброблений подібним верстатом, не повинна перевищувати 2 мм. Основною перевагою ручних листозгинів залишається їх невелика вага та масогабарити, що дозволяє їх використовувати не тільки в цеху, а й безпосередньо на робочому місці, наприклад будівельному майданчику.

Електромеханічні листозгини.

Конструкція цього обладнання складається зі станини та поворотної балки для загинання листа. Крім поворотної балки, на верстаті встановлюють додаткову балку, зібрану з профільних елементів, яка притискає лист. Для безпеки оператора на верстатах цього реалізовано педальне управління. Листогиби цього типу дозволяють виконувати згинання металу з великою довжиною. Їх використовують для обробки різних матеріалів, у тому числі оцинковування, холоднокатану сталь завтовшки 2,5 мм. Верстати цього задіяні на виробництві відливів, підвіконь, конструкцій для вентиляційних систем.

Гідравлічні листозгини.

Цей тип верстатів найчастіше використовуються на великих металообробних заводах. Як джерело енергії вони використовують рідину, яка за рахунок вбудованого в систему насоса створюється надлишковий тиск, під дією якого плунжер, пересуває рухливу поперечну балку. Гнучка деталі відбувається за рахунок того, що металевий лист спочатку притискають до робочого столу, а за рахунок руху поперечної балки відбувається деформація листа листа. Гідравлічні листозгини відрізняються точністю позиціонування та високою ефективністю роботи. Верстати з гідравлічним приводом застосовують для виробництва точних комплектуючих, повітроводних коробів, деталей покрівельного покриття та інших виробів. Подібні верстати дозволять обробляти метали завтовшки до 30 мм. Саме гідравлічні листозгини використовує компанія KSL для згинання металів, а найбільш технологічно складний прес, що використовується нашою компанією, називається DENER SX1560, MVD A100/2600, AMADA APX 8025.

 

Часті питання клієнтів KSL

Щоб ми могли зробити точний розрахунок вартості згинання металу та терміни виконання послуги, нам необхідно отримати від Вас повну інформацію про виріб, детальне технічне завдання або креслення в одному з форматів: PDF, 3D модель Solidworks. Ціни на послуги згинання KSL визначається за такими основними критеріями як:

1.Обсяг замовлення;

2.Товщина листа деталі, що згинається;

3.Терміни виконання замовлення;

4.Складність робіт, залежно від деталі, що згинається;

5. Давальницьке чи власну сировину;

Завдяки застосуванню високоточного обладнання та високої швидкості виконання замовлень ця технологія є підхід до отримання деталей з металу і є найбільш вигідною та практичною на сьогоднішній день. Дізнатися скільки коштує гнучка металу і для її замовлення Ви можете надіслати всі креслення та малюнки виробів на нашу електронну пошту metalworking@ksl.ua , прикріпити файл у формі замовлення вгорі сторінки, або зателефонувати нам.

Конструкторський відділ компанія KSL, залежно від складності виробу, може абсолютно безкоштовно розробити для Вас креслення виробу, що цікавить, якщо потенційний планований обсяг закупівлі, буде оцінений менеджером напряму як перспективний, відповідно до вимог компаніями. Для створення професійного креслення нашим конструкторським відділом Вам необхідно вказати наступну інформацію:

1.PDF креслення або приклад креслення/фото/малюнку із зазначенням точних зовнішніх та внутрішніх розмірів виробу який Вас цікавить;

2.Яку товщину листа і вид металу ви використовуватимете, для отримання готової деталі.

3.Фарбування буде чи ні. Якщо буде потрібно вказати колір RAL і фактуру фарби;

4. Бажаний термін отримання зразка та замовлення готової партії;

5.Будет давальницьке чи власну сировину підприємства;

У зв’язку з тим, що виробничий процес компанія KSL заточена на середньосерійне та великосерійне виробництво, а індивідуальні замовлення ми робимо досить рідко, ми готові розглянути варіанти замовлень від 1000 євро. Але в будь-якому випадку звертайтеся до наших менеджерів, вони Вас проконсультують у найкоротший термін.

Максимальний розмір металевого листа оброблюваних на згинальних верстатах компанії KSL завдовжки становить 2600 мм. Товщина листа залежить від металу, який Ви вибрали для виробу: Сталь: до 5мм, Нержавіюча сталь: до 5мм по інших металах уточнюйте у наших менеджерів окремо.

Числове програмне управління (ЧПУ) – важливе доповнення, що дозволяє зробити згинання тонколистового та товстолистого металу та труб максимально точною та відповідною до поставленого технічного завдання. ЧПУ проводиться за допомогою комп’ютерної програми, при якій процес згинання автоматизований і протікає у повній відповідності до зазначених параметрів. Використання технології ЧПУ в рази збільшує швидкість виконання замовлення та покращує якість готової продукції.

Виробничий комплекс компанії KSL знаходиться в місті Київ по вулиці Сім’ї Сосніних 9. Гнучка металу Київ дуже популярна, багато київських металообробних цехів її виробляють, але ми просимо звернути Вашу увагу на терміни виконання замовлень та якість товарів за прийнятну ціну, яку пропонує компанія KSL.

Компанія KSL реалізує замовлення по всій Україні та за її межами. До нас постійно звертаються компанії з усіх регіонів України: Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів, Полтава, Запоріжжя, Луцьк та багато інших регіонів України.

Компанія KSL має власний експортний відділ, який у найкоротші терміни, зможе зробити для Вас прорахунок згинання металу і проконсультувати з усіх питань, що Вас цікавлять. Послуги згинання KSL замовляють з таких країн як: Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Португалія, Данія, Норвегія, Швеція, Білорусь, Румунія, Польща, Англія, Ірландія та інших країн. Ми працюємо за всіма можливими умовами міжнародних відправлень згідно Інкотермс 2020 в залежності від потреб клієнта.

Для розміщення замовлення достатньо зв’язатися з представником нашої компанії «Контакти» або залишити заявку на сайті. Ми передзвонимо вам для уточнення деталей та обговорення подальшої роботи.
Гнуття металу на вигідних умовах – це девіз KSL для цього напряму. Наші співробітники мають величезний досвід роботи з різними видами сировини, що дозволяє якісно консультувати наших клієнтів, а також виконувати замовлення на високому рівні та точно вчасно. Як правило, наш відділ логістики сам організуємо доставку готової продукції по всій Україні та за її межами, тому Вам нема чого турбуватися розміщуючи заявку в нашій компанії.

Ми гнемо метал в основному до 5мм, але готові розглянути Ваш запит з більш товстим металом. Ми використовуємо гідравлічні листозгини, тому що вважаємо їх високопродуктивними і точність отримання деталей залишається на високому рівні. Можемо назвати себе експертами у цій галузі. Звертайтеся – ми розрахуємо вартість та терміни виконання Вашого замовлення у найкоротші терміни!

Нашу компанію Ви зможете знайти за такими цільовими запитами як: згинання металу, згинання листового металу, правка металу, правка та згинання металу, послуги згинання листового металу, згинання листового металу ціна згинання металу ціна, послуги згинання металу, радіусна згинання листового металу, лазерне різання і згинання металу, згинання металу на замовлення, згинання листового металу на замовлення, згинання тонколистового металу, згинання металу вартість, згинання листового металу вартість, згинання металу чпу, згинання металу за кресленнями, згинання листового металу за кресленнями, згинання нержавійки, гнуття металу, металу київ,  згинання київ ціна, згинання металу київ прайс,  згинання металу дніпро, згинання металу харків, згинання металу одеса, згинання металу левів, згинання металу запоріжжя, згинання металу луцьк, згинання металу полтава, згинання металу тернопіль, згинання металу чернівці, згинання металу миколаїв, згинання металу маріуполь, згинання металу рівно, згинання металу кривий ріг, згинання м етала чернігів, згинання металу суми, згинання металу житомир, згинання металу чернігів, згинання металу бориспіль, згинання металу ірпінь, згинання металу біла церква, згинання металу фастів, згинання металу обухів, згинання металу березань, гібка металу КСЛ, згинання металу KSL, послуги згинання металу КСЛ, послуги згинання металу KSL та інші.

Інші види послуг та продуктів KSL

Товар доданий в кошик!