• Русский
  • English
  • Українська
Logo KSL

Порошкове фарбування

Наша компанія пропонує послуги з порошкового фарбування на сучасному обладнанні, за вигідними цінами та у узгоджені терміни!

Для зв’язку з нами: дзвоніть, пишіть або заповнюйте форму нижче!

ТЕЛЕФОНУЙТЕ: +38(050)0118329 ПИШІТЬ: zakaz@ksl.ua

Основні характеристики порошкового фарбування металу KSL

Толщина слоя покраски становить: від 60 до 200 мкм

Показник зчеплення фарби – 500 кг/нм

Максимальні габарити камери випалу становлять (Д*Ш*В): 6*1,5*1,8 м

Максимальна вага деталі складає: 200 kg

Потужність полімеризації печі становить : 90 kw

Температура полімеризації становить: від 150 до 240°С

В які різновиди структур фарби ми фарбуємо?

Гладке фарбування

Товщина шару фарби складає від 60 до 80 мкм

Матове фарбування

Товщина шару фарби складає від 60 до 80 мкм

Муар фарбування

Товщина шару фарби складає від 60 до 110 мкм

Шагрень фарбування

Товщина шару фарби складає від 70 до 120 мкм

Антик фарбування

Товщина шару фарби складає від 80 до 200 мкм

Виробництво компанії KSL

Виробництво 2500 м2

Конструкторське бюро

Нове обладнання

Швидкі терміни виробництва

Повний цикл виробництва

Передові технології

Фарбувальна камера, що використовується компанією KSL 

краска

Основні переваги порошкового фарбування KSL

✔ Висока точність фарбування деталі/заготівлі, без розлучень та інших непередбачених неточностей;

✔ Можливість роботи з різними товщинами фарби відповідно до обраної структури фарби та різновидів металевих деталей;

✔ Високий рівень міцності та захисту виробу від різних механічних пошкоджень;

✔ Можливість виробляти деталі великими серійними партіями у безперервному потоці;

✔ Для фарбування використовуємо виключно високоякісні порошкові фарби, які щільно прилягають до поверхні;

✔ Є можливість фарбування у різні структури, відповідно отримуємо широкий спектр деталей, які ми зможемо реалізувати;

✔ Порошкові фарби, що використовуються нашою компанією, не виділяють жодних шкідливих речовин і продовжують зберігати первісний вигляд протягом довгого часу;

✔ За рахунок оптимізованої системи розпилення, фарба лягатиме однорідним шаром, що позитивно впливає на якість фарбування;

✔ Можемо фарбувати габаритні вироби та заготівлі, максимальні габарити виробів, які ми приймаємо на фарбування 1,8×1,5×6,0 м, при максимальній вазі до 200 кг.

Чому послуги фарбування металу потрібно замовити у нас?

Повний цикл виробництва

Ваш продукт виготовляється одним підрядником на одному заводі

Дотримуємося термінів

Виробництво середньої партії займає від 3-х робочих днів

Ринкові ціни на послуги

Ми постійно моніторимо ринок металообробки та контролюємо нашу систему ціноутворення

Малюємо макети виробів

Безкоштовно розробляємо модель деталі з нуля згідно Вашого технічного завдання

Висока якість продукції

Якість, що виробляється компанією KSL, відповідає всім міжнародним стандартам

Швидка доставка замовлень

Ми самі організуємо доставку продукції до Вашого складу, Вам не потрібно ні про що турбуватися

Приклади виробів, зроблених порошковим фарбуванням

Корисна інформація для Вас, по порошковому фарбуванню

Загальна інформація щодо технології порошкового фарбування

Порошкове фарбування – це один із методів фарбування деталей, який наноситься на деталь методом напилення. Процес фарбування проходить у кілька етапів: підготовка виробу до фарбування, нанесення порошкової фарби та останній етап полімеризації. Розглянемо детальніше кожен із етапів:

1. Підготовка поверхні.

Основна мета підготовки поверхні – видалення речовин, що перешкоджають фарбуванню та прискорюють корозійні процеси, а також одержання поверхні, що забезпечує необхідну адгезію металевої підкладки з лакофарбовим покриттям.
Підготовка поверхні перед порошковим напиленням складається з кількох підетапів, а саме:

1) Очищення від забруднень включає три стадії: механічне очищення (яка включає шліфування, полірування, крацювання або піскоструминну обробку), хімічне очищення (здійснюється з використанням лужних, кислотних або нейтральних речовин, а також розчинників) і термічна очистка (поверхня) під фарбування обробляють полум’ям киснево-ацетиленового пальника).

2) Знежирення це важливий етап обробки металу, він необхідно для того, щоб видалити маслянисті та жирові забруднення з поверхні. У процесі знежирення застосовують спеціальні розчинники: гас, уай-спірит, трихлоретилен, бензин, розчини різних солей та лугів. Виріб занурюють у ванну з розчинником, омивають або просто протирають поверхню металу. Знежирення поділяється на: хімічне та електрохімічне, ультразвукове, термічне.

3) Хімічна підготовка поверхні, вона сприяє поліпшенню адгезії «зчеплюваності» порошкової фарби з поверхнею металу та підвищує антикорозійні властивості покриття. Зазвичай поверхня обробляється фосфатом заліза (для сталевих поверхонь), цинку (для гальванічних елементів), хрому (для алюмінієвих матеріалів) або марганцю, а також хромового ангідриду. Для алюмінію та його сплавів часто застосовують методи хроматування чи анодування.

2. Нанесення порошкової фарби.

Спочатку маляр засипає порошкову фарбу в живильник, далі стиснене повітря подається під тиском і переводить порошок у зважений стан, утворюючи так званий «киплячий шар» фарби. Далі повітряний насос (ежектор) всмоктує фарбу з контейнера і розбавляє її повітрям до нижчої концентрації подаючи її в напилювач, в якому порошкова фарба набуває електростатичного заряду. За допомогою стисненого повітря заряджена порошкова фарба потрапляє на заземлену поверхню, осідає та утримується на ній за рахунок електростатичного тяжіння. Існує два різновиди електростатичного розпилення: електростатичне із зарядкою частинок у полі коронарного заряду (частки отримують заряд від зовнішнього джерела електроенергії коронуючого електрода) та трибостатичне напилення (частки отримують заряд від їхнього тертя об стінки турбіни напилювача).

3. Полімерізація.

Реакція полімеризації порошкових покриттів відбувається за певної температури і часу печі полімеризації. Як правило, гарячу сушіння порошкових покриттів проводять в діапазоні 150 – 250 ° C протягом 20 – 60 хв.

Такі умови необхідні для процесу оплавлення та утворення плівки (полімеризація). Відповідний режим для формування покриття підбираємо з урахуванням виду порошкової фарби, матеріалу та товщини стінок виробу, що фарбується, типу печі і т. д.

 

Технологічний процес порошкового фарбування KSL

1. Промивання виробу від залишків олії та її знежирення перед фарбуванням.

2. Висушування виробу на спеціальних кріпленнях або сушіння у печі (для прискорення процесу).

3. Виріб відправляється в камеру напилення і відбувається процес фарбування виробу.

4. Виріб відправляється в камеру полімеризації (піч), при температурі 180-200С в залежності від типу фарби і знаходяться в печі від 10 до 20 хвилин – за вимогами конкретного виробника фарб.

5. Виріб проходить процес охолодження.

6. Перевірка виробу на відповідність стандартам та критеріям раніше узгодженим з клієнтом.

7. Передача виробу на подальшу ділянку обробки, або склад.

 

Часті питання клієнтів KSL

Щоб ми могли зробити точний розрахунок вартості порошкового фарбування металу та терміни виконання послуги, нам необхідно отримати від Вас повну інформацію про виріб, структуру та колір RAL фарби. Ціни на послуги фарбування KSL визначається за такими основними критеріями як:

1. Обсяг замовлення;

2. Складність робіт із виробу;

3.Терміни виконання замовлення;

4. Структура та фактура обраної Вами фарби;

Дізнатися скільки коштує порошкове фарбування і для його замовлення Ви можете надіслати всі креслення та малюнки виробів на нашу електронну пошту uslugi@ksl.ua , прикріпити файл у формі замовлення вгорі сторінки, або зателефонувати нам(“Контакти”).

 

У зв’язку з тим, що виробничий процес компанія KSL заточена на середньосерійне та великосерійне виробництво, а індивідуальні замовлення ми робимо досить рідко. У будь-якому випадку, звертайтесь до наших менеджерів, вони Вас проконсультують у найкоротший термін.

Виробничий комплекс компанії KSL знаходиться в місті Київ по вулиці Сім’ї Сосніних 9. Порошкове фарбування металу Київ дуже популярне, багато київських металообробних цехів її виробляють, але ми просимо звернути Вашу увагу на терміни виконання замовлень та якість товарів за прийнятну ціну, яку пропонує компанія KSL.

Компанія KSL реалізує замовлення по всій Україні та за її межами. До нас постійно звертаються компанії з усіх регіонів України: Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів, Полтава, Запоріжжя, Луцьк та багато інших регіонів України.

Компанія KSL має власний експортний відділ, який у найкоротші терміни, зможе зробити для Вас прорахунок порошкового фарбування металу і проконсультувати з усіх питань, що Вас цікавлять. Послуги порошкового фарбування KSL замовляють з таких країн як: Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Португалія, Данія, Норвегія, Швеція, Білорусь, Румунія, Польща, Англія, Ірландія та інших країн. Ми працюємо за всіма можливими умовами міжнародних відправлень згідно Інкотермс 2020 в залежності від потреб клієнта.

Для розміщення замовлення достатньо зв’язатися з представником нашої компанії «Контакти» або залишити заявку на сайті. Ми передзвонимо вам для уточнення деталей та обговорення подальшої роботи.
Порошкове фарбування на вигідних умовах – це девіз KSL для цього напряму. Наші співробітники мають величезний досвід роботи з різними видами сировини, що дозволяє якісно консультувати наших клієнтів, а також виконувати замовлення на високому рівні та точно вчасно. Як правило, наш відділ логістики сам організуємо доставку готової продукції по всій Україні та за її межами, тому Вам нема чого турбуватися розміщуючи заявку в нашій компанії. З блоком «Як ми працюємо» Ви зможете ознайомитись на даній сторінці, трохи вище.

Нашу компанію Ви зможете знайти за такими цільовими запитами як: порошкове фарбування, полімерне фарбування, фарбування порошковою фарбою, порошкове фарбування ціна, порошкове фарбування, порошкове фарбування металу, порошкове фарбування технологія, порошкова фарба для металу, фарбування металевих виробів, порошкова фарба ціна, технологія порошкового фарбування, порошкове фарбування алюмінію, порошкова фарба, фарба порошкова для металу, порошкове фарбування, полімерне фарбування металу, полімерно порошкове фарбування, порошкове фарбування металевих виробів, порошкове фарбування ціна за м2, вартість порошкового фарбування, порошкове фарбування, порошкове фарбування металу, алюмінію порошковою фарбою, порошкове фарбування київ, порошкове фарбування харків, порошкове фарбування одеса, порошкове фарбування львів, порошкове фарбування запоріжжя, порошкове фарбування луцьк, порошкове фарбування кривий ріг, порошкове фарбування полтава, порошкове фарбування вінниця, порошкове фарбування ка кропивницький, порошкове фарбування тернопіль, порошкове фарбування чернівці, порошкове фарбування миколаїв, порошкове фарбування маріуполь, порошкове фарбування рівно,  порошкове фарбування чернігів, порошкове фарбування суми, порошкове фарбування житомир, порошкове фарбування ірпінь, порошкове фарбування обухів, порошкове фарбування березань, порошкове фарбування вишневе, порошкове фарбування бровари, порошкове фарбування КСЛ, порошкове фарбування KSL та інші.

Інші види послуг та продуктів KSL

Товар доданий в кошик!