fbpx

KSL

Антивандальні кіоски – екран під надійним захистом!

Розвиток технологій DIGITAL SIGNAGE вимагає від ринку все нових і нових рішень для інсталяції інтерактивних вивісок і розміщення екранів в громадських місцях. Нещодавно ми вже писали огляд про нашу лінійку нтивандальних боксів для внутрішнього і зовнішнього розміщення екранів.

Сьогодні мова піде про антивандальні кіоски для розміщення всередині приміщень.

Ця лінійка кіосків, що поєднується з широким спектром естетичних можливостей, дозволяє легко реалізувати будь-яку рекламну або брендинговую стратегію.

На даний момент в лінійці є 2 типи кіосків: для одного екрану і для двох екранів з розміщенням back-to-back. Екрани розміщуються в кіосках в портретному режимі.

Стандартно кіоски випускаються в 3 типорозмірах:

Для екранів з діагоналлю 42 дюйма
Для екранів з діагоналлю 47 дюймів
Для екранів з діагоналлю 55 дюймів
Під замовлення можливе виробництво кіоску будь-якої конфігурації.

Антивандальний захист кіоску забезпечується в першу чергу міцним металевим корпусом. Система закриття кіоску організована таким чином, що його практично неможливо зламати.

Прозора передня стінка виготовляється з загартованого триплекс-скла.

Стійка обладнана системою природної вентиляції для підтримання температури всередині кіоску.

Кіоски поставляються попередньо зібраними для полегшення установки і монтажу.

Стійки можуть встановлюватися на будь-яку поверхню, а також можуть бути закріплені до підлоги болтами для більш надійного розміщення.

Всередині боксу передбачено достатньо місця для розміщення AV джерела і інших пристроїв. А також проведення всіх необхідних кабелів.

Внутрішня система монтажу складається з деталей нашої професійної лінійки кріплень, що забезпечує мікрорегулюванням екрану в 3 площинах для ідеального вирівнювання панелі.

Стандартно кіоски випускаються в чорному кольорі. Під замовлення можливе виробництво в будь-якому кольорі по каталогу RAL.

Лінійка наших професійних рішень для інсталяції AV техніки постійно поповнюється і оновлюється. Слідкуйте за новинками!

Ми вдосконалюємося, щоб бути краще для вас!

Top