KSL

Лазерна різка і лазерне гравіювання металу (КИЇВ)

  • Товщина оброблюваного металу – 0,5-8 мм (залежить від типу матеріалу)

  • Ширина робочого поля: 1500 × 3000 мм

  • Ширина різу – 0,08-0,2 мм (в залежності від товщини і типу матеріалу)

  • Точність позиціонування – 0,01 мм

Наша компанія пропонує послуги з лазерної порізки, лазерного гравіювання металу – будь-яких видів сталі, в т.ч. нержавіючої, алюмінію, сплавів і ін. металів, перфорації труб на сучасному оптоволоконному верстаті лазерного різання.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ПРЯМО ЗАРАЗ: (044) 225-28-07

> Ширина робочого поля – 1500 × 3000 мм.
> Ширина різу – 0,08-0,2 мм (в залежності від товщини і типу матеріалу)
> Товщина оброблюваного металу – 0,5-8 мм (залежить від типу матеріалу)
> Точність позиціонування – 0,01 мм
 
Можливі гравірування, виготовлення інформаційних табличок, шильдів, розмітка поверхні.

Лазерне різання металу – найбільш сучасна і передова технологія розкрою листового металу. На деталі, що проектуються під лазерну різку, практично відсутні обмеження по геометричній формі, тільки фантазія конструктора або дизайнера обмежує ступінь складності контуру виробу.

До переваг даної технології можна віднести:

• Обробка металу йде по зовсім довільному контуру.
• Після роботи лазером не залишається нерівних країв, задирок і інших недоліків – подальша зачистка виробу в більшості випадків не потрібна.
• Точність різання – лазер дає настільки мізерну похибку, що зазори деталей практично відсутні. І як наслідок – витрата матеріалу мінімальна.
• Висока ефективність виробництва. Різання тонколистової сталі можна здійснювати з високою швидкістю.
• Лазер дає можливість різати практично будь-який метал: чорний листовий метал, нержавіючий, оцинкований, алюміній і ін.
• Виключена ймовірність деформації металу, що дозволяє обробляти і різати навіть найтонший метал.

Як зробити замовлення на лазерне гравіювання і лазерну різку?

Вартість послуг лазерного різання і лазерного гравірування залежить від металу і товщини, кількості деталей і їх розмірів (загальної довжини різу) і термінів виготовлення.

Для замовлення потрібно надіслати нам на пошту uslugi@ksl.ua тех. завдання (креслення). Для кожного виробу в кресленні потрібно вказати кількість, метал і його товщину, а також з чийого металу (нашого або замовника) передбачається порізка. Також прохання вказувати в листі ім’я і контактний номер телефону.

Для максимальної точності, швидкості обробки замовлення і виключення подальших помилок в розкрої, креслення повинне містити контур деталі в масштабі 1: 1 і креслення готового виробу з усіма розмірами. Креслення деталі не повиннне містити сплайнів, контурів, які накладаються і перетинаються, розривів контурів. Контури деталі повинні складатися з простих елементів: відрізок, дуга, коло. На одному з елементів контуру повинен бути проставлений контрольний розмір. Розгортка повинна являти собою контур деталі без ліній згину, тексту і розмірів, крім контрольного.

Для різання лазером приймаються в роботу металеві листи максимальних розмірі 1500 на 3000 мм.

У разі виникнення питань ТЕЛЕФОНУЙТЕ: Київ (044) 225-28-07

Замовити дзвінок

    Ваше ім'я
    Ваш телефон*