fbpx

KSL

Лазерне різання листового металу – особливості та переваги

Лазерне різання металу досить швидко стало альтернативою більш застарілих методів, так як має ряд незаперечних переваг, що дозволяють точно, швидко і безпечно отримувати необхідний результат. Так як при різанні лазером повністю відсутня механічна дія на матеріал – лазером дуже просто різати крихкі матеріали.

Для лазерного різання сталі потрібен сфокусований промінь менше 0,5 мм з надзвичайно високою щільністю потужності, що плавить матеріал, а потім допоміжний газ (кисень або азот, в залежності від матеріалу), який покриває і захищає зону плавлення, змітає розплавлений метал, створюючи дуже вузький пропил. Процес лазерного різання забезпечує високу точність різання і дуже вузьку зону термічного впливу. Лазерне різання підходить для всіх сталей, але в даний час зазвичай обмежується максимальною товщиною близько 30 мм, а найбільш ефективним є різання в діапазоні від 0,5 до 20 мм.

Управління лазерної різкою здійснюється за допомогою числового програмного керування – ЧПУ. Інтелектуальне програмне забезпечення в цифровому вигляді проектує 2D-прототип. Потім цей дизайн перекладається в серію інструкцій для лазера.

Переваги різання листового металу лазером:

 • Якісний крій – готові деталі як правило, не потребують подальшої обробки.
 • Надгнучкість – за допомогою лазерного різання можна отримати як прості, так і складні деталі з хитромудрими контурами.
 • Безконтактність – відсутність дефектів поверхні.
 • Точність – точність позиціонування лазера 0,01 мм. Це означає, що за допомогою лазерного різання деталі відповідають високій точності.
 • Швидка установка – лазерний розкрій не вимагає багато часу для переоснащення і запуску в роботу інших виробів, як того вимагає, наприклад, штамп. Для цього необхідно лише завантажити новий файл в програму і замінити метал.
 • Підходить практично для всіх металів.

Які метали підходять для лазерного різання:

 1. Чорна (вуглецева) сталь
 2. Нержавіюча сталь
 3. Латунь
 4. Алюміній, сплави алюмінію
 5. Мідь, мідні сплави
 6. Титан

Для кожного типу металу повинен підбиратися і тип різання, і тип лазера. Зробити це можливо не просто слідуючи інструкціям, а й маючи великий досвід в даній сфері.

У нас встановлені оптоволоконні лазерні верстати, які мають ряд переваг, у порівнянні зі звичайними верстатами СО 2:

 • Волоконні лазери зазвичай в два-три рази більш енергоефективні, ніж СО 2 лазери тієї ж потужності.
 • Волоконний лазер може різати тонкий метал швидше, ніж CO 2-лазер тієї ж потужності. Це пов’язано з кращим поглинанням довжини хвилі волоконного лазера на фронті різання.
 • Волоконні лазери здатні різати світловідбиваючі матеріали, не боючись, що зворотні відображення зашкодять. Це дозволяє без проблем різати нержавійку, мідь, латунь і алюміній.

Як визначити якість отриманої деталі? Огляньте деталь, зверніть увагу на наявність / відсутність шорсткостей, на ширину різу, як глибоко впливала температура, чи перпендикулярні краї деталі, наскільки точно вони були виконані, чи пошкоджений матеріал.

Як замовити лазерну різку?

Все дуже просто. Надішліть нам на пошту zakaz@ksl.ua ваші креслення:

 • Масштаб 1: 1
 • Всі файли повинні бути в векторному форматі (в ідеалі DXF і DWG та STEP)
 • Всі лінії повинні бути замкнуті
 • Всі об’єкти повинні бути в кривих

Якщо у вас немає таких файлів – це не біда. Наш конструкторський департамент розробить креслення для вашого проекту. Ця послуга є безкоштовною для виготовлення серійних виробів на нашому виробництві!

Лазерна різка металу

Лазерна порізка труб

Послуги гнуття металу

Слюсарні роботи

Послуги зварювання металу

Порошковое фарбування

Top
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.