fbpx

KSL

Надійні рішення для Digital Signage

Звичайною рекламною вивіскою вже нікого не здивуєш. Все швидше в наше життя входять нові технології. Інтерактивні вивіски, покажчики, інформаційні кіоски вже грунтовно увійшли в наше життя. І це не дивно, адже статична інформація стає менш цікавою. Ось наочний приклад вивісок в магазинах. Цифрова реклама явно виграє в цьому “нерівному бою”)


          

Якраз для розміщення цифрових вивісок та іншого в громадських місцях, ми розробили лінійку антивандальних боксів і кіосків. Сьогодні мова піде про антивандальні бокси. 
Випускаються в 4 основних розмірах: для екранів 32 ‘, 37’, 42 ‘, 47’. Можливо виробництво під замовлення для будь-яких розмірів дисплеїв.

Надійний захист боксу забезпечується в першу чергу міцним металевим корпусом. Передня стінка боксу виготовляється з гартованого триплекс-скла. Закривається такий бокс на 2 замки з різними ключами, які закриті антикорозійними заглушками в колір корпусу і практично не помітні неозброєним поглядом.

Бокси можуть встановлюватися на стіну або комплектуватися стельовими кріпленнями. Передня кришка відкривається за рахунок підйомного механізму з газовою пружиною, що забезпечує легкий підйом і надійну фіксацію кришки в момент установки або настройки дисплея.

Внутрішня монтажна система складається з деталей нашої професійної лінійки кріплень, що забезпечує мікрорегулювання екрану в 3 площинах для точної установки і вирівнювання панелі. Моделі для розміщення всередині приміщення (indoor) обладнані системою вентиляції для збереження температури приміщення в середині боксу. Моделі для розміщення зовні (outdoor) обладнані системою клімат-контролю з термодатчиками і можливістю установки оптимальної температури всередині боксу. Охолодження забезпечується 4 професійними вентиляторами на підшипниках. Всі вентилятори закриті знімними фільтрами з можливістю їх легкої заміни.

Оutdoor бокси можуть додатково комплектуватися системою «холодний пуск». Якщо ваш екран працює не цілодобово, то перед його запуском при негативних температурах, необхідно спочатку прогріти бокс. Саме для цього система забезпечена датчиком, який не дасть можливості включиться телевізору до того, як в боксі не буде досягнута потрібна температура.
Стандартно бокси поставляються в чорному кольорі. За бажанням можливе фарбування в будь-який колір RAL.

Ми постійно оновлюємо всі лінійки нашої продукції щоб йти в ногу з часом! Слідкуйте за новинками. Ми вдосконалюємося, щоб бути краще для вас!

Top