Реклама – ключовий двигун продажів для будь-якого бізнесу. Одним з головних сучасних інструментів реклами є DIGITAL SIGNAGE – відео стіни, інтерактивні екрани і технології з використанням проекторів.

Проте, кожен рекламодавець розуміє, що мало просто встановити якісне високотехнологічне джерело для демонстрації рекламного контенту. Потрібно максимально продумати всі аспекти захисту від зломів і небажаних втручань.

У цей момент в гру вступають антивандальні бокси. Як стає зрозуміло з назви, антивандальний корпус – це броня, яка захищає екран від зломів.

KSL пропонує високоякісні антивандальні бокси для проекторів для установки всередині різних приміщень.

Наші захисні корпуси підходять для більшості проекторів і обладнані настінним і / або стельовим кріпленням. Це дуже зручно для розміщення в торгових центрах, магазинах, кафе і ресторанах, концертних залах, бізнес центрах, навчальних закладах та ін.

Сам корпус виготовлений з металу товщиною в 1.5 мм і має захисно-декоративне полімерне покриття. Це означає, що ви отримуєте надійний і стильний пристрій з привабливим зовнішнім виглядом, яке прекрасно буде виглядати в будь-якому приміщенні.

Антивандальні бокси KSL обладнані захисним загартованим склом 4 мм. У корпусах передбачено 2 кришки для обслуговування проектора, кожна з яких має по два замки, що гарантує зручність і захист від крадіжки.

Для того, щоб проектор можна було зручно закріпити в будь-якому положенні, бокс оснащений спеціальною висувною перфорованої полицею з регульованим нахилом.

Такий пристрій також має забезпечувати правильне і безперебійне функціонування проектора. Тому в наших боксах встановлена ​​система припливно-витяжної вентиляції. Забезпечується вона двома вентиляторами, що відповідають за надходження і виведення повітря. У самих вентиляторах встановлені змінні повітряні фільтри для збору пилу і перешкоди потрапляння його всередину боксу. Таким чином, проектор буде надійно захищений і буде працювати в правильних умовах.

Антивандальні бокси від KSL – гарантія безпечної та довговічної роботи ваших проекторів без зломів і вторгнення сторонніх осіб.