KSL

Стійки для телевізорів KSL – ваш надійний помічник!

Представляємо вашій увазі лінійку профільних стійок для ТВ KSL. У ній широко представлені моделі для різних діагоналей екранів, а також варіанти для одного або декількох телевізорів.

Стійки з опорами з алюмінієвого профілю KSL – безпечне і стильне дизайнерське рішення для розміщення телевізорів.

Алюмінієвий профіль, який використовується при виробництві, був спеціально розроблений інженерами-конструкторами компанії КСЛ. Завдяки своїй унікальній конструкції, він може витримувати великі навантаження, маючи при цьому досить легку вагу. Конструкція з алюмінієвого профілю є більш надійною і стійкою в порівнянні з конструкціями з труб. Особливу увагу при розробці було приділено зовнішньому вигляду. Саме тому стійки KSL мають сучасний дизайнерський зовнішній вигляд, вони пасуватимуть будь-якому інтер’єру, а можливість укладання проводів в приховані кабель-канали дозволить не відволікатися на звисаючі дроти.

Безліч додаткових аксесуарів дозволяє кожній стійці бути повністю адаптованою для задоволення конкретних вимог. У лінійці аксесуарів представлені полиці для розміщення АV джерела або відеокамери, які легко встановлюються. Завдяки цьому, стійки KSL – незамінний помічник для проведення відеоконференцій. При цьому полиці можуть кріпитися по всій висоті вертикальних опор. Так само з додаткових аксесуарів варто відзначити всілякі кронштейни для різних діагоналей екранів, для установки панелі в портретному режимі, кронштейни з регулюванням кута нахилу і т.д.

Практично у всіх моделях профільних стійок розроблено 3 варіанти основ: підлогові, з фіксацією до підлоги і мобільні. Колеса в мобільних стійках виконані з гумовими накладками для безшумного пересування і оснащені гальмами для надійної фіксації в заданому положенні.

Оцинкування та покриття порошковою фарбою надійно захищають основу від відколів на торцях. Тому при використанні мобільної стійки ви можете на турбуватися про її пошкодженнях при частому пересуванні і випадкових ударах об стіни і інші поверхні.

Кріплення горизонтального профілю, на який вішається телевізор розроблено таким чином, що ви можете без проблем регулювати висоту розміщення екрану.

І на завершення варто зазначити простоту монтажу стійок. Кожна стійка комплектується необхідними кріпленнями для зручності складання і монтажу. З простою і зрозумілою інструкцією ви з легкістю встановите стійку для телевізора в короткий проміжок часу.

Профільні стійки KSL – це просте, надійне і стильне рішення задачі по розміщенню ТВ панелі. Будь то зал для переговорів, відеоконференцій та семінарів; розміщення екранів на ресепшн, в фойє і інших місцях сфери HoReCa; або зручне розміщення телевізора у вас вдома.

Замовити дзвінок

    Ваше ім'я
    Ваш телефон*