fbpx

KSL

Топ 5 унікальних Digital Signage технологій в світових аеропортах

Аеропорти по всьому світу постійно розвивають свої технології, щоб краще задовольняти потреби своїх пасажирів і вдосконалювати свій досвід в терміналах. Дні очікувань і втраченого часу в аеропорту були полегшені за допомогою технологій Digital Signage. Крім того, пасажирський досвід був повністю реконструйований, щоб зосередитися на самообслуговуванні, про що можна судити по інтерактивним кіоскам в аеропортах, що допомагає пасажирам роздруковувати посадочні талони, перевіряти багаж, шукати потрібну інформацію і навіть здійснювати онлайн покупки, щоб отримати їх по прибуттю в пункт призначення . Напередодні травневих свят і тривалих вихідних, коли у багатьох запланірровані подорожі, ми вирішили поглянути на найтехнологічніші аеропорти світу. Ми виділили 5 з них в нашу добірку.
  1. Світлодіодні дисплеї в Міжнародному терміналі Tom Bradley. Аеропорт Лос-Анджелесу, США. Перепроектований, щоб зосередитися на поверненні “романтики і чарівності подорожі,” Міжнародний Термінал Тома Бредлі перетворився з місця проходження, до місця призначення, де хочеться залишатися і милуватися тим, що відбувається. На реконструкцію терміналу пішло близько 737 мільйонів доларів США. І це було того варте – термінал став однією з найбільших мультимедійних розважальних систем, які коли-небудь зустрічалися в аеропортах США. Основним надбанням є, так звана, Вежа часу. Time Tower є гігантською світлодіодною 4-сторонньою панеллю, побудованою навколо однієї з шахт ліфта в холі. Висота вежі близько 22 метрів! Нижня частина Time Tower є інтерактивною і реагує на рухи пасажирів, викликаючи візуальні ефекти в реальному часі. Верхня частина вежі включає в себе функціональне зображення годинника, що складається з світлодіодів з високою роздільною здатністю. Так само на вежі транслюється історія Лос-Анджелесу з використанням оптичних ілюзій і кадрів з Голлівудських фільмів. Термінал також містить безліч інших дисплеїв, які вітають пасажирів інтерактивними візуальними ефектами, коли вони відправляються в подорож.
  2. Налий собі пива – інноваційне рішення в O’Hare Airport. До і після довгої і виснажливої ​​поїздки деякі пасажири люблять зняти напругу освіжаючим пивом або вином. Аеропорт О’Хейр в Чикаго реалізував нову технологію, яка дозволяє клієнтам користуватися розливними автоматами самообслуговування за допомогою сенсорних кіосків. Відмінна ідея, на наш погляд!
  3. Кіоски EntertainMe в аеропорту Heathrow. Лондонський аеропорт Хітроу пропонує пасажирам завантажувати фільми, журнали, газети та путівники по місцях призначення на свої смартфони та планшети, використовуючи недавно встановлені кіоски EntertainMe. Ці завантаження дозволять користувачам переглядати контент під час перельоту без необхідності доступу до Wi-Fi або службам передачі даних.
  4. Кінотеатр IMAX в міжнародному аеропорту Гонконгу. Відкритий в лютому 2007 року Міжнародний аеропорт Гонконгу, пропонує своїм пасажирам 358-місцевий кінотеатр IMAX. Величезний екран розміром близько 19,5 на 13,5 метрів, показує фільми з 3D і 4D ефектами.
  5. Аеропорт Чангі, Сінгапур. Це один з найкращих аеропортів світу. Там багато живих куточків, шикарні приміщення, зони відпочинку. Але не забувають вони і про приємні дрібниці, як, наприклад, кіоски для зворотного зв’язку і відгуків, встановлені навіть в туалетах! З появою нового терміналу Т4, аеропорт обіцяє “підірвати” світ. Адже там планується розмістити технології майбутнього: віртуальні стюарди, біометричне сканування і електронна посадка на рейс за допомогою смартфона і багато іншого.
Якщо у вас є інші приклади крутого Digital Signage, не тільки в аеропортах, надсилайте їх нам! Ми із задоволенням розмістимо їх в наступних оглядах.
Top