KSL

Увага!!! Підробка!

Нам стало відомо, що в деяких магазинчиках в продажу з’явилися кронштейни в упаковці дуже схожій на нашу.

Ми вирішили перевірити інформацію особисто і купили кілька кронштейнів. Дійсно виявилося, що дані кронштейни є неякісною підробкою KSL.

При виборі кронштейна будьте уважні! Звертайте увагу на бренд і виробника. Так як на підробці вказана інша торгова марка. Але упаковка виконана повністю в кольорах і стилістиці KSL в розрахунку на те, що вона приверне увагу на полиці. Більш того, на одній з упаковок повністю ідентичні нашим умовні позначення технічних характеристик.

На упаковках немає ніякої інформації про виробника цих виробів. У разі виникнення будь-яких питань і претензій – звернутися вам буде нікуди. Всередині тільки сам кронштейн і комплект метизів. Ні гарантійного талона, що підтверджує інформацію на упаковках, ні інструкції в коробках немає.

Якість самих кронштейнів залишає бажати кращого. Нерівні краї, неякісне фарбування, іржа, криві заглушки, тонкий метал – все є на фото.

Також примітно, що артикули кронштейнів починаються з WM – так само, як і більшість наших артикулів. Мабуть розрахунок на неуважність покупців.

При перевірці штрих-коду, зазначеного на одній з упаковок, виявилося, що він є нелегальним – це по суті просто набір цифр. Для порівняння на скріншоті перевірка штрих-коду на модель KSL WM227T.

Дивіться фото і будьте пильні! Не ведіться на дешеві ціни у неперевірених продавців. Обирайте тільки оригінал, щоб отримати перевірену якість і тех-підтримку за необхідності.

Замовити дзвінок

    Ваше ім'я
    Ваш телефон*