KSL

Вперше в світі LED-дисплей встановлений в кінотеатрі компанією Samsung

У корейському кіноцентрі Lotte Cinema World Tower компанія Samsung Electronics успішно встановила перший комерційний LED-дисплей Samsung Cinema Screen. Екран виконує функцію кіноекрану, забезпечує яскраве і чітке зображення за рахунок високо динамічного діапазону. Діагональ дисплея становить 10,3 м! Глибокий, реалістичний звук в кінотеатрі досягається за допомогою передових аудіотехнологій компанії HARMAN Professional Solutions.

Світлодіодна технологія LED-екрану Samsung Cinema Screen з функцією direct-lit відтворює відеоконтент з максимальною яскравістю, рівень якої в 10 разів перевершує стандартні кінопроектори (146fL проти 14fL). Дисплей демонструє точну передачу всіх кольорів, а додаткові налаштування відтінків сірого дозволяють демонструвати на екрані як найглибші темні кольори, так і найяскравіші відтінки. Коефіцієнт контрастності практично нескінченний!

Екран Cinema LED Screen прекрасно підійде не тільки для класичного використання, а й для проведення конференцій, трансляції спортивних подій і концертів, проведення корпоративних заходів та багато чого іншого. А можливо це завдяки тому, що дисплей підтримує відмінну якість зображення при будь-якому освітленні.

В травні 2017, після численних тестів і перевірок, екран успішно пройшов сертифікацію за стандартом Digital Cinema Initiatives (DCI).

Про використання таких технологій в кінотеатрах України говорити поки зарано. Але, зовсім скоро, в недалекому майбутньому, ми з вами будемо насолоджуватися новою якістю перегляду фільмів)

Замовити дзвінок

    Ваше ім'я
    Ваш телефон*