fbpx

KSL

Антивандальні корпуси для мережі заправок OKKO

Часто в проектах застосовуються наші стандартні системи кріплень. Одним з таких проектів було встановлення антивандальних корпусів в мережі заправок OKKO.

Для проекту були обрані дисплеї 46 і 55 діагоналі. Під них і були виготовлені корпуси.

Захисний корпус DSHO (outdoor) забезпечує надійний захист дисплея:

  • Бокс має міцний металевий корпус
  • Передня панель виготовляється із загартованого триплекс-скла
  • Закривається бокс на 2 замки з різними ключами. Самі замки закриті антикорозійними заглушками в колір корпусу і практично не помітні неозброєним поглядом.

Для легкої установки або переналагодження дисплея, передня кришка корпусу відкривається на 90 градусів за допомогою газових пружин. Що забезпечує легке відкриття, плавний хід і надійну фіксацію в потрібному положенні.

Усередині корпусу встановлена ​​система клімат-контролю з термодатчиками і можливістю встановлювати необхідну температуру всередині корпусу. У холодну пору корпус обігрівається за допомогою професійного нагрівача. Охолодження забезпечується 4 професійними вентиляторами зі змінними фільтрами.

Дисплей всередині корпусу кріпиться за допомогою нашої стандартної системи кріплення VESA. Це дозволяє легко відрегулювати його положення за допомогою мікрорегулюванням в 3 площинах.

Проект реалізований нашим партнером, компанією OptiVision

Top
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.