KSL

Кейс: відео стіни в ЦУМі

Після ремонту ЦУМ став виглядати, як і годиться центральному торговому центру столиці. Більш того архітектори не зупинилися на надання краси і розкоші універмагу, а наділили його сучасними технологіями. Компанія КСЛ виступала в якості постачальника кріплень для відеостін. А сам проект був реалізований нашим партнером – компанією TV LUX.

У ЦУМі 9 основних відеостін, розмір яких від 3 * 2 до 6 * 3 екранів!

Завдання.

Розробити індивідуальне модульне кріплення для відеостін. На один модуль має встановлюватися 2 і 3 панелі. Повинен бути реалізований вільний доступ для обслуговування дисплеїв.

Реалізація.

Були спроектовані і виготовлені 2 типи модулів: на 2 і 3 екрани. Посилена конструкція дозволяє модулям витримувати навантаження до 100 кг для безпечної установки професійних панелей.

У кріпленнях використовуються промислові упорні та лінійні вальниці. Це забезпечує плавний хід модуля і його надійну фіксацію без коливань і люфтів. У механізмі висунення типу пантограф, передбачена пружина для щільного позиціонування модулів в закритому положенні. Жорсткість пружини можна регулювати для точного встановлення потрібного положення.

У закритому положенні модуль фіксується двома замками. Механізм висування приводиться в дію шляхом одночасного відкриття замків, а головне, до нього забезпечений легкий доступ під нижнім дисплеєм в модулі. У кріпленнях передбачений стопор для фіксації в висунутому положенні і безпечного обслуговування панелей.

У модулях реалізована система регулювання екрану в 3-х площинах для вирівнювання панелей в безшовну відеостіну.

Конструкція модулів дозволяє набрати відео стіну абсолютно будь-якої довжини висотою 2 або 3 екрани.

Замовити дзвінок

    Ваше ім'я
    Ваш телефон*