KSL

Ліфт для проектора в конференц-залі Львівського авіаремонтного заводу

Ліфт для проектора – це вдале рішення для будь-якого приміщення, будь то конференц-зал, навчальний простір, заклад сфери HoReCa або кінотеатр.

Ліфт повністю прихований в стельовому просторі і висувається при необхідності використання проектора. Ліфт приводиться в рух професійним двигуном. Ліфт має чітке позиціонування на заданій висоті, яка виставляється один раз і надалі не вимагає коригувань без необхідності.

Двигун ліфта працює практично безшумно, тому його рух ніяк вам не завадить. Плавність і рівномірність ходу ліфта забезпечується за рахунок використання промислових підшипників, якісного металевого троса і посиленої конструкції висувної частини зі спеціальними перемичками, які не дають ліфту розхитуватися під час руху.

Один з таких ліфтів і був встановлений в конференц-залі Львівського авіаремонтного заводу.

Ліфт був трохи доопрацьований нашим конструкторським департаментом, так як місце в стельовому просторі було обмежено. Ліфт з висуненням 900 мм повинен був бути встановлений в нішу 186 мм. Для цього було передбачено кріплення проектора всередині на планці ліфта. Для зручності використання ліфт був укомплектований радіо пультом управління.

Ліфт був самостійно встановлений фахівцями Львівського авіаремонтного заводу.

Замовити дзвінок

    Ваше ім'я
    Ваш телефон*