fbpx

KSL

Радіусна відеостіна в готелі Kharkiv Palace

Наша компанія проектує безліч відеостінових рішень під індивідуальні проекти. Одним з таких проектів для нас була розробка кріплення для відеостіни 5 × 4 для готелю Kharkiv Palace. Відеостіна складається з 20 дисплеїв 49 діагоналі.

Здавалося б, нічого особливого – є стандартні кріплення для таких проектів. Але, звичайно, не все так просто, як здається.

З причини особливостей приміщення, кріплення конструкції можливо тільки до стелі. До підлоги відеостіна закріплена тільки спеціальним клеєм. Основний упор зроблений на надійність кріплення в стелю.

У місці розміщення відео стіни обмежений простір – всього 4 метри завширшки. Тому кут радіусу відео стіни був ретельно опрацьований нашим конструкторським департаментом. Для того, щоб на місці монтажу не довелося виставляти кут, наші конструктори розробили спеціальні з’єднувачі, які відразу фіксують потрібний кут.

Повна висота конструкції 3,7 м., Ширина – 4 м.

Завдяки комплектації нашими стандартними кріпильними планками 3Д, створити безшовну відео стіну не склало труднощів. 3Д лапи мають мікрорегулювання в 3 площинах.

Проект реалізований нашими партнерами: компаніями Сенсорні системи і Техно Медіа.

Top
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.