fbpx

KSL

Відеостіни в студії дебатів UA:ПЕРШИЙ

Цікавий для нашої компанії проект був реалізований в цьому році. Студія для передвиборчих дебатів на каналі UA: Перший. Так як студія тимчасова, завдання стояло з викликом! Всі кріплення повинні бути розбірними і без фіксації, при цьому досить габаритні за розмірами!

Для студії були розроблені 4 конструкції для відеостін, одна з яких розрахована на 16 моніторів і 3 колони по 3 монітори в портретному режимі.

Загальна висота конструкції 4х4 монітора – 4 метри! Висота від підлоги до нижнього ряду дисплеїв 1,5 метра. Нашим конструкторським департаментом була розроблена окрема конструкція, без кріплення в підлогу. Складність полягала також у тому, що вперед виносити опору було не можна, так як попереду відразу починалася декорація. Але складності нас не зупиняють) і конструкція була спроектована таким чином, щоб зберігати стійкість в таких умовах. Додатково було передбачено кріплення для розміщення противаги при необхідності. Кожна з чотирьох опор конструкції регулюється в трьох площинах для максимально точної коригування рівня відео стіни. У конструкції передбачено додаткове кріплення до стелі за допомогою тросів, щоб при необхідності зафіксувати відео стіну додатково.

Колони для 3 дисплеїв виконані висотою 5 метрів. Вони так само мають розбірну конструкцію. Для них виконані точки опори в різні боки для стійкості конструкцій. Решта особливостей спроектовані так само як і на основній відеостіні: регулювання основних опор в 3 площинах і додаткове кріплення тросами до стелі.

На всіх конструкціях є можливість мікрорегулюванням екранів в 3 площинах для вирівнювання дисплеїв в безшовну відеостіну!

Проект був виконаний нашим партнером – компанією  VisionHouse.

Top
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.