KSL

Механічна обробка металу

Наша компанія пропонує послуги з механічної обробки металу на сучасному обладнанні, за вигідними цінами та у погоджені терміни!

Замовити розрахунок

Щоб отримати розрахунок вашого завдання або замовити послугу, зв’яжіться з нами по телефону або e-mail.

Або просто заповніть форму і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.

  Ваше ім'я*
  Ваш телефон*
  Технічне завдання

  Основні види механічних робіт KSL

  Токарні роботи

  Максимальні габарити деталі, що обробляється, на токарному верстаті з ЧПУ — Ø450 мм, довжиною 500 мм.

  Фрезерні роботи

  Максимальні габарити оброблюваної деталі на фрезерному верстаті з ЧПУ становлять 762×406×508 мм.

  Полірування металу

  Габарити оброблюваної деталі на поліруванні залежить від розміру деталі та складності робіт

  Стрічковопильне різання металу

  Габарити оброблюваної деталі на різанні залежить від діаметра труби

  Свердлильні роботи

  Максимальний діаметр отвору на свердлильному верстаті, який ми використовуємо, становить 60мм

  Складальні роботи

  Роботи зі збирання залежать від складності виробу, що обробляється

  Які види металів ми можемо обробити?

  Сталь

  Вуглецева сталь

  Залежно від металу

  Нержа

  Нержавіюча сталь

  Залежно від металу

  Алюминий

  Алюміній

  Залежно від металу

  Латуль

  Латунь

  Залежно від металу

  другие

  Інші метали

  Залежно від металу

  Виробництво компанії KSL

  Виробництво
  2500 м2

  Конструкторське
  бюро

  Нове
  обладнання

  Швидкі терміни
  виробництва

  Повний цикл
  виробництва

  Передові
  технології

  Основні переваги механічної обробки KSL

  Чому послуги механічної обробки металів необхідно замовити у нас?

  Повний цикл

  Ваш продукт виготовляється одним підрядником на одному заводі

  Дотримуємося термінів

  Виробництво середньої партії займає від 3-х робочих днів

  Ринкові ціни на послуги

  Ми постійно моніторимо ринок металообробки та контролюємо нашу систему ціноутворення

  Малюємо макети виробів

  Безкоштовно розробляємо модель деталі з нуля згідно Вашого технічного завдання

  Висока якість

  Якість вироблена компанією KSL відповідає всім міжнародним стандартам

  Швидка доставка замовлень

  Ми самі організуємо доставку продукції до Вашого складу, Вам не потрібно ні про що турбуватися

  Приклади виробів, зроблених механічною обробкою металу

  Корисна інформація з механічної обробки металів

  slide2-2

  Механічна обробка металу – це процес обробки металевих виробів та інших матеріалів за допомогою механічного впливу із застосуванням різця, свердла, фрези та іншого ріжучого інструменту. Сам процес обробки здійснюється на металорізальних верстатах, у встановленому порядку згідно з технологічним процесом.

  Токарна обробка – це вид механічної обробки металевої деталі різанням зовнішніх та внутрішніх поверхонь за рахунок обертання циліндричних та конічних наконечників. Цей процес включає: торцювання, відрізання, зняття фасок, обробка жолобників, нарізування канавок, нарізування внутрішніх та зовнішніх різьблень на токарних верстатах. Найпоширенішою операцією, що виконується на токарних верстатах, є обробка зовнішніх гладких і ступінчастих циліндричних поверхонь валів. Залежно від розмірів заготівлі вона може встановлюватися на верстаті в центрах, патроні або комбінованим способом. Як різальний інструмент для обробки зовнішніх і внутрішніх циліндричних і конічних поверхонь використовують прохідні або підрізні різці.

  Фрезерна обробка – це вид механічної обробки металевої деталі, при якому різальним елементом є спеціалізована фреза. Фреза – це різальний інструмент, виконаний у вигляді зубчастого колеса, що має безліч лез, який затискається у фрезерному верстаті і обертаючись з великою швидкістю, знімає шари поверхні заготовки в потрібному місці. Як згадувалося, залежно від використовуваної фрези, розрізняють кілька видів фрезерування, саме:
  1) Торцеве фрезерування, суть якого полягає у отриманні певної форми деталей за допомогою торцевої фрези. Це необхідно у більшості випадків для вирізування у виробах підсічок, канавок, віконця та інших елементів. З її допомогою також виробляють зворотне фрезерування торця із внутрішньої частини різного плану виробів. Кінцеві, які необхідні для утворень уступів у площинах вертикальної або горизонтальної форми.
  2) Циліндричні, що відрізняються отриманням виробів у площинах відповідною фрезою у зворотному положенні.
  3) Зубчасте.
  4) Фасонне, що полягає у створенні фасонних (сфери, еліпси та ін.) деталей неправильної форми. Це фрезерування за допомогою спеціальних фрез, внаслідок чого виходять фасонні вироби.

  Стрічковопильне різання металу – це вид механічної обробки металевої деталі при якому за допомогою ріжучого елемента та спеціалізованого верстата робиться розкрій металевої заготовки відповідно до зазначеного розміру. На оброблювану деталь впливає полотно стрічкової пилки, натягнуте на два шківи в корпусі установки, яке має високу швидкість вібрації. На такому обладнанні можна виконувати різання найрізноманітніших матеріалів: сортового, трубного металопрокату, легких сплавів, нержавіючих і легованих марок сталі, кольорових, чорних металів і т.д. , металургії, приладобудуванні та багатьох інших сферах

  Свердлильні роботи металу – це вид механічної обробки металевої деталі, при якому виходять отвори різного діаметра, глибини та перерізу. Роботи зі свердління зазвичай проводиться на одній із фінальних стадій виготовлення деталі після токарної, фрезерної та інших видів механічної металообробки. Свердлильні роботи застосовуються для отримання в металевих заготовках отворів під наступне: нарізування різьблення, зенкерування (збільшення діаметра отвору), розгортання або розточування. При свердловці металу, надійне закріплення деталі, точна розмітка, правильне заточування ріжучого інструменту, швидкість подачі та обертання мають велике значення, що впливає на кінцевий результат по заготівлі. Найбільш популярним видом свердлильних робіт. Які зустрічаються, є :
  1) Свердління циліндричних отворів;
  2) Свердління багатогранних та овальних отворів;
  3) Розсвердлювання циліндричних отворів (збільшення діаметра);
  4) Зенкування, зенкерування;
  5) Нарізання різьблення у різних матеріалах;

  Полірування металу – це вид механічної обробки металевої деталі, який полягає у знятті максимально тонкого шару матеріалу з поверхні деталі. Існує велика кількість технологічних методів, за допомогою яких можна відполірувати до блиску виріб, розглянемо найпопулярніші:
  1) Механічна або абразивна полірування виробів;
  2) Хімічна полірування за допомогою спеціальних речовин або паст;
  3) Електрохімічне полірування;
  4) Електролітно-плазмове полірування.

  Часті питання клієнтів KSL

  Щоб ми могли зробити точний розрахунок вартості механічної обробки металу та термін виконання послуги, нам необхідно отримати від Вас повну інформацію про виріб, детальне технічне завдання або креслення в одному з форматів: PDF, CDR, DWG або DXF. Ціни на послуги механічної обробки KSL визначається за такими основними критеріями як:

  1.Обсяг замовлення;

  2.Вигляд металу та його товщина;

  3.Терміни виконання замовлення;

  4.Складність робіт, залежно від оброблюваної деталі;

  5. Давальницька або власна сировина;

  Дізнатися скільки коштує механічна обробка і для її замовлення Ви можете надіслати всі креслення та малюнки виробів на нашу електронну пошту metalworking@ksl.ua , прикріпити файл у формі замовлення вгорі сторінки, або зателефонувати нам.

  Конструкторський відділ компанія KSL, залежно від складності виробу, може абсолютно безкоштовно розробити для Вас креслення виробу, що цікавить, якщо потенційний планований обсяг закупівлі, буде оцінений менеджером напряму як перспективний, відповідно до вимог компаніями. Для створення професійного креслення нашим конструкторським відділом Вам необхідно вказати наступну інформацію:

  1.PDF креслення або приклад креслення/фото/малюнку із зазначенням точних зовнішніх та внутрішніх розмірів виробу який Вас цікавить;

  2.Яку форму, діаметр і товщину труби ви будете використовувати для отримання готової деталі.

  3.Фарбування буде чи ні. Якщо буде потрібно вказати колір RAL і фактуру фарби;

  4. Бажаний термін отримання зразка та замовлення готової партії;

  5.Будет давальницьке чи власну сировину підприємства;

  У зв’язку з тим, що виробничий процес компанія KSL заточена на середньосерійне та великосерійне виробництво, а індивідуальні замовлення ми робимо досить рідко, ми готові розглянути варіанти замовлень від 30000 грн. Але в будь-якому випадку, звертайтесь до наших менеджерів, вони Вас проконсультують у найкоротший термін.

  Виробничий комплекс компанії KSL знаходиться в місті Київ по вулиці Сім’ї Сосніних 9. Лазерне різання металу Київ дуже популярне, багато київських металообробних цехів її виробляють, але ми просимо звернути Вашу увагу на терміни виконання замовлень та якість товарів за прийнятну ціну, яку пропонує компанія KSL.

  Компанія KSL реалізує замовлення по всій Україні та за її межами. До нас постійно звертаються компанії з усіх регіонів України: Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів, Полтава, Запоріжжя, Луцьк та багато інших регіонів України.

  Компанія KSL має власний експортний відділ, який у найкоротші терміни, зможе зробити для Вас прорахунок лазерного різання металу і проконсультувати з усіх питань, що Вас цікавлять. Послуги лазерного різання KSL замовляють з таких країн як: Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Португалія, Данія, Норвегія, Швеція, Білорусь, Румунія, Польща, Англія, Ірландія та інших країн. Ми працюємо за всіма можливими умовами міжнародних відправок згідно Інкотермс 2020 в залежності від потреб клієнта.

  Для розміщення замовлення Вам достатньо зв’язатись із представником нашої компанії «Контакти» або залишити заявку на сайті. Ми передзвонимо вам для уточнення деталей та обговорення подальшої роботи.
  Лазерне різання металевих труб на вигідних умовах – це девіз компанії KSL для цього напряму. Наші співробітники мають величезний досвід роботи з різними видами сировини, що дозволяє якісно консультувати наших клієнтів, а також виконувати замовлення на високому рівні та точно вчасно. Як правило, наш відділ логістики сам організуємо доставку готової продукції по всій Україні та за її межами, тому Вам нема чого непокоїться розміщуючи заявку в нашій компанії. З блоком «Як ми працюємо» Ви зможете ознайомитись на даній сторінці, трохи вище.

  Нашу компанію Ви зможете знайти за такими цільовими запитами як: лазерне різання труб, лазерне різання профільної труби, різання труб лазером, лазерне різання металу, лазерне різання, різання металу, лазерне різання труб ціна, різання металевих труб лазером, послуги лазерного різання металевих труб, лазерне різання ціна, лазерне різання алюмінієвих труб, лазерне різання круглих труб, лазерне різання та згинання труб, лазерне різання труб з нержавіючої сталі, різання труб з нержавіючої сталі, порізка труб з нержавіючої сталі, лазерне різання металевих труб київ, лазерне різання труб київ, київ, лазерне різання алюмінієвих труб київ, лазерне різання труб київ ціна, лазерне різання труб київ прайс, лазерне різання металевих труб дніпро, лазерне різання металевих труб харків, лазерне різання труб харків, лазерне різання труб харків, лазерне різання різання металевих труб харків ціна, лазерне різання  труб одеса, лазерне різання труб львів, лазерне ре зка труб запорожье, лазерная резка труб луцк, лазерная резка труб полтава, лазерная резка труб винница, лазерная резка труб кропивницкий, лазерная резка труб тернополь, лазерная резка труб черновци, лазерная резка труб николаев, лазерная резка труб мариуполь, лазерная резка труб ровно, лазерная резка труб кривой рог, лазерная резка труб чернигов, лазерная резка труб сумы, лазерная резка труб житомир,  лазерная резка труб чернигов, лазерная резка труб борисполь , лазерная резка труб ирпень, лазерная резка труб белая церковь, лазерная резка труб фастов, лазерная резка труб обухов , лазерне різання труб березень, лазерне різання труб вишневе, лазерне різання труб бровари, лазерне різання труб КСЛ та інші труб KSL, лазерне різання КСЛ, лазерне різання KSL, лазерні резки

  Замовити розрахунок

  Щоб отримати розрахунок вашого завдання або замовити послугу, зв’яжіться з нами по телефону або e-mail.

  Або просто заповніть форму і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.

   Ваше ім'я*
   Ваш телефон*
   Технічне завдання

   Інші види послуг та продуктів KSL

   Замовити дзвінок

    Ваше ім'я
    Ваш телефон*