fbpx

KSL

лазерна різка металу

Наша компанія пропонує послуги з лазерного різання листового металу на сучасному обладнанні TRUMPF TruLaser за вигідними цінами та у погоджений термін!

Замовити розрахунок

                             До УВАГИ наших Дорогих Замовників!
Наша компанія працює виключно із серійними або великими одноразовими замовленнями! Нажаль, ми не працюємо з індивідуальними замовниками невеликих об’ємів!

  Ваше ім'я*
  Ваш телефон*
  Технічне завдання

  Загальна товщина листа

  В залежності від типу матеріалу, товщина може бути від 0,5 мм до 20 мм

  Максимальні розміри листа

  Розмір робочої поверхні – 6000 × 2000 мм

  Товщина листа за матеріалом

  Конструкційна сталь - 20мм
  Нержавіюча сталь - 15мм
  Кольорові метали - 10мм

  Точність позиціонування

  Точність позиціонування нашого лазера – 0,01 мм

  Максимальна вага листа

  Максимальна вага листа складає 2500 кг

  Максимальна потужність лазера

  Максимальна потужність лазера - 4000W

  Які види металів можна порізати?

  Сталь

  Вуглецева сталь

  Товщина листа від 0,5 mm до 20 mm

  Нержа

  Нержавіюча сталь

  Товщина листа від 0,5 mm до 15 mm

  Алюминий

  Алюміній

  Товщина листа від 0,5 mm до 10 mm

  Латуль

  Латунь

  Товщина листа від 0,5 mm до 10 mm

  другие

  Інші метали

  Залежно від металу

  Виробництво
  2500 м2

  Конструкторське
  бюро

  Нове
  обладнання

  Швидкі терміни
  виробництва

  Повний цикл
  виробництва

  Передові
  технології

  Основні технічні характеристики:

  Інші лазерні верстати компанії KSL

  Основні переваги лазерного різання металу KSL

  Чому послуги лазерного різання металу потрібно замовити у нас?

  Повний виробничий цикл

  Ваш продукт виготовляється одним підрядником на одному заводі

  Дотримуємося термінів

  Виробництво середньої партії займає від 3-х робочих днів

  Ринкові ціни на послуги

  Ми постійно моніторимо ринок металообробки та контролюємо нашу систему ціноутворення

  Малюємо макети виробів

  Безкоштовно розробляємо модель деталі з нуля згідно Вашого технічного завдання

  Висока якість продукції

  Якість вироблена компанією KSL відповідає всім міжнародним стандартам

  Швидка доставка замовлень

  Ми самі організуємо доставку продукції до Вашого складу, Вам не потрібно ні про що турбуватися

  Корисна інформація про лазерне різання металу

  Загальна інформація про лазерне різання металу

  Лазерне різання металу – один із найпопулярніших та найефективніших методів механічної обробки металевих заготовок. Перевагою лазерного різання є ідеальною якістю різ у комбінації з високою швидкістю виготовлення деталей. Крім того, метод вважається вигідним і з економічного погляду, оскільки відрізняється практично повною відсутністю відходів. Краї виходять рівними, вони практично не вимагають доопрацювання. Заготівлі у процесі різання не деформуються. Якщо роботу виконує досвідчений майстер, різання металу лазером дозволить отримати готовий виріб, а не заготівлю.

  Особливість технології полягає у використанні спеціальних установок, що передають потужний лазерний промінь. Суть механічної обробки – у тому, щоб сфокусувати промінь лазера на поверхню, що обробляється. Завдяки властивим лазеру властивостям, він сприятиме активному руйнуванню металу – метал починає плавитися, випаровуватися, згоряти та інше.

  Досягти такого ефекту дозволяють специфічні властивості лазерного променя:

  1. Монохроматичність. Завдяки сталості довжини і частоти хвилі, лазерний потік можна легко сфокусувати на поверхні, що обробляється, використовуючи при цьому звичайні оптичні лінзи.
  2. Висока спрямованість променя за мінімального вугілля розбіжності. Це забезпечує високий рівень фокусування.
  3. Когерентність. У лазерному промені одночасно протікає безліч хвильових процесів. Всі вони узгоджені між собою, завдяки чому сумарна потужність випромінювання збільшується у кілька разів.

  Технологія лазерного різання металу (фактично, це вплив світлового променя на оброблювану поверхню) передбачає три етапи проміжних змін матеріалу заготівлі, перш ніж він перетвориться на оброблену деталь:

  • при першому зіткненні лазерного променя з металом відбувається нагрівання до температури плавлення, внаслідок чого утворюється садинна раковина;
  • на другому етапі під впливом випромінюваної енергії метал починає закипати та випаровуватися;
  • далі поверхня заготівлі проплавляється на повну глибину, дозволяючи робочому органу здійснювати поступальні рухи у потрібному напрямку.

  Лазерне різання металу – це досить високотехнологічний процес, а лідером у цій галузі вважається компанія TRUMPF, тому ми й обрали обладнання саме цієї компанії. Основна перевага лазерного різання металу перед іншими видами обробки металів полягає в тому, що зрізи після такої обробки залишаються дуже акуратними, а складність отворів на трубі залишається на дуже високому рівні. Також важливою перевагою є мінімізація ймовірності похибки та шлюбу деталей за рахунок того, що всі процеси автоматизовані та комп’ютеризовані. Завдяки використанню лазера виробник може виконувати великі замовлення виготовлення великих партій деталей у стислі терміни.

  Лазерне різання – це один з небагатьох способів обробки, що дає можливість досягати високої точності і повторюваності елементів, що вирізуються, в мінімальний виробничий термін. Лазерне різання металу зустрічається в абсолютно різних сферах промисловості і має великий попит у всіх галузях.

  резка на трумф

  Основи технології лазерного різання металу

  У лазерних верстатах, функція автофокусування світла, полягає у напрямку променя, що виходить з лазерного генератора, до ріжучої голівки, вздовж фокусуючого світлового шляху. Для отримання високої точності різу повинна бути висока потужність фокусної плями самого променя.

  Суть технології управління траєкторією полягає, у правильно вибраних умовах різання оператором верстата, при яких буде дотримуватися точність різання та напрямок світлового променя. За неправильно зазначених умов траєкторії, деталь буде вилучена бракованою, тому потрібно дуже уважно підбирати програми розкрою та позиціонування на рівні програмного забезпечення.

  Для забезпечення якості різання металу збереження автоматичного фокусу на вертикальному напрямку поверхні є найважливішим аспектом. Інтеграція положення лазерного фокусу з прямою віссю (X-Y-Z) робить рух лазерної різальної головки більш легким і гнучким, а положення фокусу можна добре зрозуміти, щоб уникнути зіткнення різальної головки з різальною трубою або іншими об’єктами під час обробки.

  Часті запитання клієнтів KSL

  Щоб ми могли зробити точний розрахунок вартості лазерного різання металу та терміни виконання послуги, нам необхідно отримати від Вас повну інформацію про виріб, детальне технічне завдання або креслення в одному з форматів: PDF, CDR, DWG або DXF. Ціни на послуги лазерного різання KSL визначається за такими основними критеріями як:

  1. Об’єм замовлення;
  2. Форма, діаметр і товщина труби, деталі, що вирізується;
  3. Строки виконання замовлення;
  4. Складність робіт, залежно від деталі, що вирізується;
  5. Давальницьке чи власну сировину;

  Просимо врахувати, що ціна лазерного різання металу вище, ніж вартість механічного крою, але при цьому вона можна порівняти з якістю готової роботи. Завдяки застосуванню високоточного обладнання та високої швидкості виконання замовлень ця технологія є підхід до отримання деталей з металу і є найбільш вигідною та практичною на сьогоднішній день. Дізнатися скільки коштує різання металу і для її замовлення Ви можете надіслати всі креслення та малюнки виробів на нашу електронну пошту zakaz@ksl.ua , прикріпити файл у формі замовлення внизу сторінки, або зателефонувати нам.

  Конструкторський відділ компанія KSL, залежно від складності виробу, може абсолютно безкоштовно розробити для Вас креслення виробу, що цікавить, якщо потенційний планований обсяг закупівлі, буде оцінений менеджером напряму як перспективний, відповідно до вимог компаніями. Для створення професійного креслення нашим конструкторським відділом Вам необхідно вказати наступну інформацію:

  1. PDF креслення або приклад креслення/фото/малюнку із зазначенням точних зовнішніх та внутрішніх розмірів виробу який Вас цікавить;
  2. Яку форму, діаметр і товщину труби ви будете використовувати для отримання готової деталі.
  3. Фарбування буде чи ні. Якщо буде потрібно вказати колір RAL і фактуру фарби;
  4. Бажаний термін отримання зразка та замовлення готової партії;
  5. Будет давальницьке чи власну сировину підприємства;

  У зв’язку з тим, що виробничий процес компанія KSL заточена на середньосерійне та великосерійне виробництво, а індивідуальні замовлення ми робимо досить рідко, ми готові розглянути варіанти замовлень від 30000 грн. Але в будь-якому випадку, звертайтесь до наших менеджерів, вони Вас проконсультують у найкоротший термін.

  Максимальний розмір листа, що обробляється компанією KSL, становить 6000*2000 мм. Максимальна товщина металу листа залежить від металу, який Ви вибрали для виробу: Сталь: до 20мм, Нержавіюча сталь: 15мм Алюміній: до 10мм, по інших металах уточнюйте у наших менеджерів окремо.

  Числове програмне управління (ЧПУ) – важливе доповнення, що дозволяє зробити плазмове різання тонколистового та товстолистого металу та труб максимально точною та відповідною до поставленого технічного завдання. ЧПУ проводиться за допомогою комп’ютерної програми, при якій процес розкрою автоматизований та протікає у повній відповідності до зазначених параметрів. Використання технології ЧПУ в рази збільшує швидкість виконання замовлення та покращує якість готової продукції.

  Виробничий комплекс компанії KSL знаходиться в місті Київ по вулиці Сім’ї Сосніних 9. Лазерне різання металу Київ дуже популярне, багато київських металообробних цехів її виробляють, але ми просимо звернути Вашу увагу на терміни виконання замовлень та якість товарів за прийнятну ціну, яку пропонує компанія KSL.

  Компанія KSL реалізує замовлення по всій Україні та за її межами. До нас постійно звертаються компанії з усіх регіонів України: Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів, Полтава, Запоріжжя, Луцьк та багато інших регіонів України.

  Компанія KSL має власний експортний відділ, який у найкоротші терміни, зможе зробити для Вас прорахунок лазерного різання металу і проконсультувати з усіх питань, що Вас цікавлять. Послуги лазерного різання KSL замовляють з таких країн як: Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Португалія, Данія, Норвегія, Швеція, Білорусь, Румунія, Польща, Англія, Ірландія та інших країн. Ми працюємо за всіма можливими умовами міжнародних відправок згідно Інкотермс 2020 в залежності від потреб клієнта.

  лазерна порізка металу

  художня різка металу

  лазерна різка металу ціна

  різка металу лазером

  послуги лазерної різки

  лазерна різка ціна

  лазерна різка металу київ

  лазерна різка металу україна

  лазерна різка металу ксл

  лазерна різка металу ksl

  лазерна різка металу алюмінію

  лазерна різка металу нержавійки

  Замовити розрахунок

                               До УВАГИ наших Дорогих Замовників!
  Наша компанія працює виключно із серійними або великими одноразовими замовленнями! Нажаль, ми не працюємо з індивідуальними замовниками невеликих об’ємів!

   Ваше ім'я*
   Ваш телефон*
   Технічне завдання

   Інші види послуг та продуктів KSL

   Top