fbpx

KSL

гнуття металу

Наша компанія пропонує послуги зі згинання листового металу на сучасному обладнанні, за вигідними цінами та у узгоджені терміни!

Замовити розрахунок

                             До УВАГИ наших Дорогих Замовників!
Наша компанія працює виключно із серійними або великими одноразовими замовленнями! Нажаль, ми не працюємо з індивідуальними замовниками невеликих об’ємів!

  Ваше ім'я*
  Ваш телефон*
  Технічне завдання

  Загальна товщина листа

  Залежно від типу матеріалу, товщина може бути від 0,5 мм до 10 мм

  Відстань між колонами

  Максимальна відстань між колонами становить 2150 мм

  Максимальна довжина вигину

  Максимальна довжина згину становить 2600 мм

  Максимальна швидкість згинання

  Максимальна швидкість згинання становить 10 мм/сек

  Максимальне робоче зусилля

  Робоче зусилля верстата складає 100T

  Максимальна потужність станка

  Максимальна потужність станка — 7.5 kW

  Які види металів ми можемо погнути?

  Сталь

  Вуглецева сталь

  Нержа

  Нержавіюча сталь

  Алюминий

  Алюміній

  Латуль

  Латунь

  другие

  Інші метали

  Виробництво
  2500 м2

  Конструкторське
  бюро

  Нове
  обладнання

  Швидкі терміни
  виробництва

  Повний цикл
  виробництва

  Передові
  технології

  Устаткування, що використовується компанією KSL для згинання металу

  DENER SX1560

  MVD A100/2600

  AMADA APX 8025

  Основні технічні характеристики:

  Основні переваги згинання металу KSL

  Чому послуги згинання металу потрібно замовити у нас?

  Повний цикл виробництва

  Ваш продукт виготовляється одним підрядником на одному заводі

  Дотримуємося термінів

  Виробництво середньої партії займає від 3-х робочих днів

  Ринкові ціни на послуги

  Ми постійно моніторимо ринок металообробки та контролюємо нашу систему ціноутворення

  Малюємо макети виробів

  Безкоштовно розробляємо модель деталі з нуля згідно Вашого технічного завдання

  Висока якість продукції

  Якість вироблена компанією KSL відповідає всім міжнародним стандартам

  Швидка доставка замовлень

  Ми самі організуємо доставку продукції до Вашого складу, Вам не потрібно ні про що турбуватися

  Приклади виробів зроблених згинанням металу

  Корисна інформація щодо згинання металу

  3-6

  Гнучка металу – це технологія, що дозволяє шляхом деформації металевого листа робити заготовки або готові деталі. При згинанні стискають внутрішній шар матеріалу і розтягують зовнішній під впливом тиску на метал, що дає ефект деформації і деталь виходить потрібної форми. Гнучку листового металу виробляють на спеціалізованому устаткуванні – листозгинах. За принципом дії, верстати для згинання металу можна умовно розділити на кілька видів:

  1. Універсальні листозгинальні верстати.

  При роботі цих типів верстатів лист укладають у закріплену матрицю верстата і за допомогою пуансона його деформують, надаючи потрібну форму. Пуансони мають спеціалізовану форму, розміри, встановлюються під спеціалізованим кутом, що дає змогу згинати абсолютно різні листи. Універсальні листозгинальні верстати легко переналаштовуються і здатні вирішити безліч технологічних завдань, пов’язаних з гнучким металом.

  2. Поворотні згинальні верстати.

  Ці типи верстатів складаються зі спеціалізованого траверса, який складається з згинальної балки та заднього упору. Притискна балка необхідна для фіксації листа металу до станин, а згинання листа здійснюється за допомогою згинальної балки, яка є головним робочим елементом цього виду згинального обладнання.

  3. Ротаційні згинальні верстати.

  Ці типи верстатів складаються зі спеціалізованих валів, які обертаються навколо своєї осі, а також можуть переміщатися у вертикальній площині. Лист металу поміщають в простір між валами і переміщуючи їх по вертикалі регулюють майбутній радіус згинання, після того, як лист пройде між валами, що обертаються, він деформується і отримає необхідну форму.

  Ручні листозгини.
  Як правило, це невеликі згинальні установки, які мають ряд особливостей, зокрема, у них існують обмеження, а саме: глибина закладки заготовки, максимальна товщина та ширина оброблюваного металу, довжина згинання. Чим тонший метал, тим довжина згинання більша. Найчастіше їх застосовують для згинання тонколистового металу. Як правило, товщина листа, який може бути оброблений таким верстатом, не повинна перевищувати 2 мм. Основною перевагою ручних листозгинів залишається їхня невелика вага і масогабарити, що дозволяє їх використовувати не тільки в цеху, а й безпосередньо на робочому місці, наприклад, будівельному майданчику.

  Електромеханічні листозгини.
  Конструкція цього обладнання складається із станини та поворотної балки для загину листа. Крім поворотної балки, на верстаті встановлюють додаткову балку, зібрану з профільних елементів, яка притискає лист. Для безпеки оператора на верстатах цього реалізовано педальне управління. Листогиби цього типу дозволяють виконувати згинання металу з великою довжиною. Їх використовують для обробки різних матеріалів, у тому числі оцинковування, холоднокатану сталь завтовшки 2,5 мм. Верстати цього типу задіяні на виробництві відливів, підвіконь, конструкцій для вентиляційних систем.

  Гідравлічні листозгини.
  Цей тип верстатів найчастіше використовуються на великих металообробних заводах. Як джерело енергії вони використовують рідину, яка за рахунок вбудованого в систему насоса, створюється надлишковий тиск, під дією якого плунжер пересуває рухливу поперечну балку. Гнучка деталі відбувається за рахунок того, що металевий лист спочатку притискають до робочого столу, а за рахунок руху поперечної балки відбувається деформація листа листа. Гідравлічні листозгини відрізняються точністю позиціонування та високою ефективністю роботи. Верстати з гідравлічним приводом застосовують для виробництва точних комплектуючих, повітроводних коробів, деталей покрівельного покриття та інших виробів. Подібні верстати дозволять обробляти метали завтовшки до 30 мм. Саме гідравлічні листозгини використовує компанія KSL для згинання металів, а найбільш технологічно складний прес, що використовується нашою компанією, називається DENER SX1560, MVD A100/2600, AMADA APX 8025.

  Часті питання клієнтів KSL

  Щоб ми могли зробити точний розрахунок вартості згинання металу та терміни виконання послуги, нам необхідно отримати від Вас повну інформацію про виріб, детальне технічне завдання або креслення в одному з форматів: PDF, 3D модель Solidworks. Ціни на послуги згинання KSL визначається за такими основними критеріями як:

  1. Обсяг замовлення;
  2. Товщина листа деталі, що згинається;
  3. Терміни виконання замовлення;
  4. Складність робіт, залежно від деталі, що згинається;
  5. Давальницька або власна сировина;

  Завдяки застосуванню високоточного обладнання та високої швидкості виконання замовлень ця технологія є підхід до отримання деталей з металу і є найбільш вигідною та практичною на сьогоднішній день. Дізнатися скільки коштує гнучка металу і для її замовлення Ви можете надіслати всі креслення та малюнки виробів на нашу електронну пошту zakaz@ksl.ua , прикріпити файл у формі замовлення вгорі сторінки, або зателефонувати нам.

  Конструкторський відділ компанія KSL, залежно від складності виробу, може абсолютно безкоштовно розробити для Вас креслення виробу, що цікавить, якщо потенційний планований обсяг закупівлі, буде оцінений менеджером напряму як перспективний, відповідно до вимог компаніями. Для створення професійного креслення нашим конструкторським відділом Вам необхідно вказати наступну інформацію:

  1. PDF креслення або приклад креслення/фото/малюнку із зазначенням точних зовнішніх та внутрішніх розмірів виробу який Вас цікавить;
  2. Яку форму, діаметр і товщину труби ви будете використовувати для отримання готової деталі.
  3. Фарбування буде чи ні. Якщо буде потрібно вказати колір RAL і фактуру фарби;
  4. Бажаний термін отримання зразка та замовлення готової партії;
  5. Будет давальницьке чи власну сировину підприємства;

  У зв’язку з тим, що виробничий процес компанія KSL заточена на середньосерійне та великосерійне виробництво, а індивідуальні замовлення ми робимо досить рідко, ми готові розглянути варіанти замовлень від 30000 грн. Але в будь-якому випадку, звертайтесь до наших менеджерів, вони Вас проконсультують у найкоротший термін.

  Максимальний розмір листів складає 2000мм та товщиною до 10мм 

  Виробничий комплекс компанії KSL знаходиться в місті Київ по вулиці Сім’ї Сосніних 9. Лазерне різання металу Київ дуже популярне, багато київських металообробних цехів її виробляють, але ми просимо звернути Вашу увагу на терміни виконання замовлень та якість товарів за прийнятну ціну, яку пропонує компанія KSL.

  Компанія KSL реалізує замовлення по всій Україні та за її межами. До нас постійно звертаються компанії з усіх регіонів України: Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів, Полтава, Запоріжжя, Луцьк та багато інших регіонів України.

  Компанія KSL має власний експортний відділ, який у найкоротші терміни, зможе зробити для Вас прорахунок лазерного різання металу і проконсультувати з усіх питань, що Вас цікавлять. Послуги лазерного різання KSL замовляють з таких країн як: Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Португалія, Данія, Норвегія, Швеція, Білорусь, Румунія, Польща, Англія, Ірландія та інших країн. Ми працюємо за всіма можливими умовами міжнародних відправок згідно Інкотермс 2020 в залежності від потреб клієнта.

  згинання листового металу

  згинання

  редагування та згинання металу

  редагування та згинання металу

  лазерне різання та згинання металу

  послуги згинання листового металу

  згинання листового металу ціна

  гнучка металу ціна

  послуги згинання металу

  різання та згинання металу

  згинання металу на замовлення

  згинання листового металу на замовлення

  згинання тонколистового металу

  згинання металу чпу

  згинання металу вартість

  згинання листового металу вартість

  різання та згинання листового металу

  згинання металу за кресленнями

  згинання металу ksl

  перфорація металу ксл

  згинання металу київ

  згинання металу україна

  Замовити розрахунок

                               До УВАГИ наших Дорогих Замовників!
  Наша компанія працює виключно із серійними або великими одноразовими замовленнями! Нажаль, ми не працюємо з індивідуальними замовниками невеликих об’ємів!

   Ваше ім'я*
   Ваш телефон*
   Технічне завдання

   Інші види послуг та продуктів KSL

   Top