KSL

Згинання металу

Наша компанія пропонує послуги зі згинання листового металу на сучасному обладнанні, за вигідними цінами та у узгоджені терміни!

Замовити розрахунок

Щоб отримати розрахунок вашого завдання або замовити послугу, зв’яжіться з нами по телефону або e-mail.

Або просто заповніть форму і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.

  Ваше ім'я*
  Ваш телефон*
  Технічне завдання

  Основні характеристики гнуття металу KSL

  Загальна товщина листа

  Залежно від типу матеріалу, товщина може бути від 0,5 мм до 5 мм

  Відстань між колонами

  Максимальна відстань між колонами становить 2150 мм

  Максимальна довжина вигину

  Максимальна довжина згину становить 2600 мм

  Максимальна швидкість згинання

  Максимальна швидкість згинання становить 10 мм/сек

  Максимальне робоче зусилля

  Робоче зусилля верстата складає 100T

  Максимальна потужність станка

  Максимальна потужність станка — 7.5 kW

  Які види металів ми можемо погнути?

  Сталь

  Вуглецева сталь

  Товщина листа від 0,5 mm до 5 mm

  Нержа

  Нержавіюча сталь

  Товщина листа від 0,5 mm до 5 mm

  Алюминий

  Алюміній

  Залежно від металу

  Латуль

  Латунь

  Залежно від металу

  другие

  Інші метали

  Залежно від металу

  Виробництво компанії KSL

  Виробництво
  2500 м2

  Конструкторське
  бюро

  Нове
  обладнання

  Швидкі терміни
  виробництва

  Повний цикл
  виробництва

  Передові
  технології

  Устаткування, що використовується компанією KSL для згинання металу

  DENER SX1560

  MVD A100/2600

  AMADA APX 8025

  Основні технічні характеристики:

  Основні переваги згинання металу KSL

  Чому послуги згинання металу потрібно замовити у нас?

  Повний цикл

  Ваш продукт виготовляється одним підрядником на одному заводі

  Дотримуємося термінів

  Виробництво середньої партії займає від 3-х робочих днів

  Ринкові ціни на послуги

  Ми постійно моніторимо ринок металообробки та контролюємо нашу систему ціноутворення

  Малюємо макети виробів

  Безкоштовно розробляємо модель деталі з нуля згідно Вашого технічного завдання

  Висока якість

  Якість вироблена компанією KSL відповідає всім міжнародним стандартам

  Швидка доставка замовлень

  Ми самі організуємо доставку продукції до Вашого складу, Вам не потрібно ні про що турбуватися

  Приклади виробів зроблених згибанням металу

  Корисна інформація щодо згинання металу

  2

  Гнучка металу – це технологія, що дозволяє шляхом деформації металевого листа робити заготовки або готові деталі. При згинанні стискають внутрішній шар матеріалу і розтягують зовнішній під впливом тиску на метал, що дає ефект деформації і деталь виходить потрібної форми. Гнучку листового металу виробляють на спеціалізованому устаткуванні – листозгинах. За принципом дії, верстати для згинання металу можна умовно розділити на кілька видів:

  1. Універсальні листозгинальні верстати.

  При роботі цих типів верстатів лист укладають у закріплену матрицю верстата і за допомогою пуансона його деформують, надаючи потрібну форму. Пуансони мають спеціалізовану форму, розміри, встановлюються під спеціалізованим кутом, що дає змогу згинати абсолютно різні листи. Універсальні листозгинальні верстати легко переналаштовуються і здатні вирішити безліч технологічних завдань, пов’язаних з гнучким металом.

  2. Поворотні згинальні верстати.

  Ці типи верстатів складаються зі спеціалізованого траверса, який складається з згинальної балки та заднього упору. Притискна балка необхідна для фіксації листа металу до станин, а згинання листа здійснюється за допомогою згинальної балки, яка є головним робочим елементом цього виду згинального обладнання.

  3. Ротаційні згинальні верстати.

  Ці типи верстатів складаються зі спеціалізованих валів, які обертаються навколо своєї осі, а також можуть переміщатися у вертикальній площині. Лист металу поміщають в простір між валами і переміщуючи їх по вертикалі регулюють майбутній радіус згинання, після того, як лист пройде між валами, що обертаються, він деформується і отримає необхідну форму.

  Ручні листозгини.
  Як правило, це невеликі згинальні установки, які мають ряд особливостей, зокрема, у них існують обмеження, а саме: глибина закладки заготовки, максимальна товщина та ширина оброблюваного металу, довжина згинання. Чим тонший метал, тим довжина згинання більша. Найчастіше їх застосовують для згинання тонколистового металу. Як правило, товщина листа, який може бути оброблений таким верстатом, не повинна перевищувати 2 мм. Основною перевагою ручних листозгинів залишається їхня невелика вага і масогабарити, що дозволяє їх використовувати не тільки в цеху, а й безпосередньо на робочому місці, наприклад, будівельному майданчику.

  Електромеханічні листозгини.
  Конструкція цього обладнання складається із станини та поворотної балки для загину листа. Крім поворотної балки, на верстаті встановлюють додаткову балку, зібрану з профільних елементів, яка притискає лист. Для безпеки оператора на верстатах цього реалізовано педальне управління. Листогиби цього типу дозволяють виконувати згинання металу з великою довжиною. Їх використовують для обробки різних матеріалів, у тому числі оцинковування, холоднокатану сталь завтовшки 2,5 мм. Верстати цього типу задіяні на виробництві відливів, підвіконь, конструкцій для вентиляційних систем.

  Гідравлічні листозгини.
  Цей тип верстатів найчастіше використовуються на великих металообробних заводах. Як джерело енергії вони використовують рідину, яка за рахунок вбудованого в систему насоса, створюється надлишковий тиск, під дією якого плунжер пересуває рухливу поперечну балку. Гнучка деталі відбувається за рахунок того, що металевий лист спочатку притискають до робочого столу, а за рахунок руху поперечної балки відбувається деформація листа листа. Гідравлічні листозгини відрізняються точністю позиціонування та високою ефективністю роботи. Верстати з гідравлічним приводом застосовують для виробництва точних комплектуючих, повітроводних коробів, деталей покрівельного покриття та інших виробів. Подібні верстати дозволять обробляти метали завтовшки до 30 мм. Саме гідравлічні листозгини використовує компанія KSL для згинання металів, а найбільш технологічно складний прес, що використовується нашою компанією, називається DENER SX1560, MVD A100/2600, AMADA APX 8025.

  Часті питання клієнтів KSL

  Щоб ми могли зробити точний розрахунок вартості згинання металу та терміни виконання послуги, нам необхідно отримати від Вас повну інформацію про виріб, детальне технічне завдання або креслення в одному з форматів: PDF, 3D модель Solidworks. Ціни на послуги згинання KSL визначається за такими основними критеріями як:

  1.Обсяг замовлення;

  2.Товщина листа деталі, що згинається;

  3.Терміни виконання замовлення;

  4.Складність робіт, залежно від деталі, що згинається;

  5. Давальницька або власна сировина;

  Завдяки застосуванню високоточного обладнання та високої швидкості виконання замовлень ця технологія є підхід до отримання деталей з металу і є найбільш вигідною та практичною на сьогоднішній день. Дізнатися скільки коштує гнучка металу і для її замовлення Ви можете надіслати всі креслення та малюнки виробів на нашу електронну пошту metalworking@ksl.ua , прикріпити файл у формі замовлення вгорі сторінки, або зателефонувати нам.

  Конструкторський відділ компанія KSL, залежно від складності виробу, може абсолютно безкоштовно розробити для Вас креслення виробу, що цікавить, якщо потенційний планований обсяг закупівлі, буде оцінений менеджером напряму як перспективний, відповідно до вимог компаніями. Для створення професійного креслення нашим конструкторським відділом Вам необхідно вказати наступну інформацію:

  1.PDF креслення або приклад креслення/фото/малюнку із зазначенням точних зовнішніх та внутрішніх розмірів виробу який Вас цікавить;

  2.Яку форму, діаметр і товщину труби ви будете використовувати для отримання готової деталі.

  3.Фарбування буде чи ні. Якщо буде потрібно вказати колір RAL і фактуру фарби;

  4. Бажаний термін отримання зразка та замовлення готової партії;

  5.Будет давальницьке чи власну сировину підприємства;

  У зв’язку з тим, що виробничий процес компанія KSL заточена на середньосерійне та великосерійне виробництво, а індивідуальні замовлення ми робимо досить рідко, ми готові розглянути варіанти замовлень від 30000 грн. Але в будь-якому випадку, звертайтесь до наших менеджерів, вони Вас проконсультують у найкоротший термін.

  Максимальний розмір деталі KSL, що обробляється, становить 6500 мм. Максимальна товщина металу листа залежить від металу, який Ви вибрали для виробу: Сталь: до 6мм, Алюміній: до 4мм, по інших металах уточнюйте у наших менеджерів окремо. Максимальний діаметр круглої труби становить 150мм, профільний 150мм.

  Числове програмне управління (ЧПУ) – важливе доповнення, що дозволяє зробити лазерне різання тонколистового та товстолистого металу та труб максимально точною та відповідною до поставленого технічного завдання. ЧПУ проводиться за допомогою комп’ютерної програми, при якій процес розкрою автоматизований та протікає у повній відповідності до зазначених параметрів. Використання технології ЧПУ в рази збільшує швидкість виконання замовлення та покращує якість готової продукції.

  Виробничий комплекс компанії KSL знаходиться в місті Київ по вулиці Сім’ї Сосніних 9. Лазерне різання металу Київ дуже популярне, багато київських металообробних цехів її виробляють, але ми просимо звернути Вашу увагу на терміни виконання замовлень та якість товарів за прийнятну ціну, яку пропонує компанія KSL.

  Компанія KSL реалізує замовлення по всій Україні та за її межами. До нас постійно звертаються компанії з усіх регіонів України: Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів, Полтава, Запоріжжя, Луцьк та багато інших регіонів України.

  Компанія KSL має власний експортний відділ, який у найкоротші терміни, зможе зробити для Вас прорахунок лазерного різання металу і проконсультувати з усіх питань, що Вас цікавлять. Послуги лазерного різання KSL замовляють з таких країн як: Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Португалія, Данія, Норвегія, Швеція, Білорусь, Румунія, Польща, Англія, Ірландія та інших країн. Ми працюємо за всіма можливими умовами міжнародних відправок згідно Інкотермс 2020 в залежності від потреб клієнта.

  Для розміщення замовлення Вам достатньо зв’язатись із представником нашої компанії «Контакти» або залишити заявку на сайті. Ми передзвонимо вам для уточнення деталей та обговорення подальшої роботи.
  Лазерне різання металевих труб на вигідних умовах – це девіз компанії KSL для цього напряму. Наші співробітники мають величезний досвід роботи з різними видами сировини, що дозволяє якісно консультувати наших клієнтів, а також виконувати замовлення на високому рівні та точно вчасно. Як правило, наш відділ логістики сам організуємо доставку готової продукції по всій Україні та за її межами, тому Вам нема чого непокоїться розміщуючи заявку в нашій компанії. З блоком «Як ми працюємо» Ви зможете ознайомитись на даній сторінці, трохи вище.

  Основними перевагами лазерного різання над плазмовим та газокисневим полягає в:
  1) Швидкості обробки металів, у лазера вона вища;
  2) Якості деталі яку отримуємо на виході, при лазерному різанні на ній практично відсутні деформаційні напливи, окалини, зазубрини, шорсткості;
  3) Готові вироби не потребують додаткової постобробки;
  4) Доступна вартість лазерного різання металу за високої точності (похибка +/– 0,05 мм);
  5) Є можливість виготовляти ідентичні деталі з точністю до +/– 0,1 мм.

  Ми ріжемо металеві труби від 0,5 до 10 мм на одному з найкращих верстатів у світі для порізки труб лазером, а саме на TRUMF TruLaser Tube 5000. Ми чудово освоїли технологію різання на даному верстаті і використовуємо її на всі 100%, тому можемо назвати себе експертами у цій галузі.

  Звертайтеся – ми розрахуємо вартість та терміни виконання Вашого замовлення у найкоротші терміни!

  Нашу компанію Ви зможете знайти за такими цільовими запитами як: лазерне різання труб, лазерне різання профільної труби, різання труб лазером, лазерне різання металу, лазерне різання, різання металу, лазерне різання труб ціна, різання металевих труб лазером, послуги лазерного різання металевих труб, лазерне різання ціна, лазерне різання алюмінієвих труб, лазерне різання круглих труб, лазерне різання та згинання труб, лазерне різання труб з нержавіючої сталі, різання труб з нержавіючої сталі, порізка труб з нержавіючої сталі, лазерне різання металевих труб київ, лазерне різання труб київ, київ, лазерне різання алюмінієвих труб київ, лазерне різання труб київ ціна, лазерне різання труб київ прайс, лазерне різання металевих труб дніпро, лазерне різання металевих труб харків, лазерне різання труб харків, лазерне різання труб харків, лазерне різання різання металевих труб харків ціна, лазерне різання  труб одеса, лазерне різання труб львів, лазерне ре зка труб запорожье, лазерная резка труб луцк, лазерная резка труб полтава, лазерная резка труб винница, лазерная резка труб кропивницкий, лазерная резка труб тернополь, лазерная резка труб черновци, лазерная резка труб николаев, лазерная резка труб мариуполь, лазерная резка труб ровно, лазерная резка труб кривой рог, лазерная резка труб чернигов, лазерная резка труб сумы, лазерная резка труб житомир,  лазерная резка труб чернигов, лазерная резка труб борисполь , лазерная резка труб ирпень, лазерная резка труб белая церковь, лазерная резка труб фастов, лазерная резка труб обухов , лазерне різання труб березень, лазерне різання труб вишневе, лазерне різання труб бровари, лазерне різання труб КСЛ та інші труб KSL, лазерне різання КСЛ, лазерне різання KSL, лазерні резки

  Замовити розрахунок

  Щоб отримати розрахунок вашого завдання або замовити послугу, зв’яжіться з нами по телефону або e-mail.

  Або просто заповніть форму і наші менеджери зв’яжуться з вами найближчим часом.

   Ваше ім'я*
   Ваш телефон*
   Технічне завдання

   Інші види послуг та продуктів KSL

   Замовити дзвінок

    Ваше ім'я
    Ваш телефон*