KSL

Про нас

Компанія КСЛ виготовляє кріплення для AV техніки з 2009 року. За цей час ми спроектували та зробили безліч рішень для різноманітних проектів у сфері AV. Наші партнери знають – ми вирішуємо найскладніші завдання.

Наш конструкторський департамент проектує вироби, які відповідають вимогам мінливого ринку AV техніки, що швидко розвивається.

Ви можете переконатися – на сучасному українському заводі виготовляються вироби, які відповідають не лише нормам якості, а й стильному зовнішньому вигляду та функціональності.

Якість продукції

Ми дбаємо про якість нашої продукції. Кожна партія готових виробів перевіряється відділом технічного контролю, перш ніж залишити завод. Продукція виготовляється з якісних матеріалів, що відповідають міжнародним вимогам.

Професійна лінійка виготовляється з алюмінієвого профілю, спеціально розробленого інженерами-конструкторами компанії КСЛ. Завдяки своїй унікальній конструкції він може витримувати великі навантаження, маючи при цьому досить легку вагу. Більш того, завдяки унікальній розробці, вироби із системою з алюмінієвого профілю мають дизайнерський зовнішній вигляд і без проблем впишуться у будь-який інтер’єр.

Наша мета

Допомогти створити комфортний, корисний та безпечний простір у улюбленому будинку.

Задум

Проектуючи, виготовляючи та продаючи кріплення для ТБ по всьому світу, через дистриб’юторів, сприяти створенню комфортного простору у будинках наших клієнтів.

Наші цінності

Розвиток

Порядність та чесність

Проактивність

Ефективність та професіоналізм

Особиста та командна відповідальність за результат

Єдина команда!

Наші партнери

Дізнатися більше про перспективи співпраці

Залишіть заявку і наш менеджер зв’яжеться з вами найближчим часом

  Ваше ім'я*
  Ваш телефон*
  Ваш email*
  Компанія
  Коментар
  Технічне завдання

  Замовити дзвінок

   Ваше ім'я
   Ваш телефон*