fbpx

KSL

лазерне різання труб

Наша компанія пропонує послуги з лазерного різання труб на сучасному верстаті TRUMPF TruLaser Tube 5000, за вигідними цінами та у погоджені терміни!

Замовити розрахунок

                             До УВАГИ наших Дорогих Замовників!
Наша компанія працює виключно із серійними або великими одноразовими замовленнями! Нажаль, ми не працюємо з індивідуальними замовниками невеликих об’ємів!

  Ваше ім'я*
  Ваш телефон*
  Технічне завдання

  Загальна товщина труб

  Залежно від типу матеріалу труби, товщина стінки труби може бути від 1 мм до 6 мм

  Максимальні розміри деталі

  Максимальний розмір готової деталі складає 6500 мм

  Товщини труб за матеріалом

  Конструкційна сталь - 6 мм
  Нержавіюча сталь - 4 мм

  Діаметр труб

  Труба кругла до 150 мм. Прямокутний профіль до 150 мм

  Максимальна вага готової деталі

  Максимальна вага готової деталі становить 25 кг/m

  Максимальна потужність лазера

  Максимальна потужність лазера — 2700W

  Які типи металевих труб ми можемо нарізати?

  Квадратная труба

  Квадратна труба

  Максимальний зовнішній діаметр порізки 150 мм

  Прямоугольная труба

  Прямокутна труба

  Максимальний зовнішній діаметр порізки 150 мм

  Овальная труба

  Овальна труба

  Максимальний зовнішній діаметр порізки 150 мм

  Круглая труба

  Кругла труба

  Максимальний зовнішній діаметр порізки 150 мм

  Другие виды труб

  Інші види труб

  В залежності від труби

  Виробництво
  2500 м2

  Конструкторське
  бюро

  Нове
  обладнання

  Швидкі терміни
  виробництва

  Повний цикл
  виробництва

  Передові
  технології

  Основні технічні характеристики:

  Основні переваги лазерного різання металевих труб KSL

  Чому послуги лазерного різання металу потрібно замовити у нас?

  Повний цикл виробництва

  Ваш продукт виготовляється одним підрядником на одному заводі

  Дотримуємося термінів

  Виробництво середньої партії займає від 3-х робочих днів

  Ринкові ціни на послуги

  Ми постійно моніторимо ринок металообробки та контролюємо нашу систему ціноутворення

  Малюємо макети виробів

  Безкоштовно розробляємо модель деталі з нуля згідно Вашого технічного завдання

  Висока якість продукції

  Якість вироблена компанією KSL відповідає всім міжнародним стандартам

  Швидка доставка замовлень

  Ми самі організуємо доставку продукції до Вашого складу, Вам не потрібно ні про що турбуватися

  Приклади виробів, зроблених лазерним різанням металевих труб

  Корисна інформація з лазерного різання металевих труб

  BLM-1024x1024

  Загальна інформація

  Це популярна у всьому світі технологія різання металевих труб та їх розкрою. В основі даної технології закладено використання лазера високої потужності, а застосовувана вона часто на промислових виробничих лініях у сфері металообробки.

  Різання труб лазером керується за допомогою комп’ютера та спеціалізованого програмного забезпечення, на який задаються параметри майбутнього виробу. Різання туби відбувається за рахунок сфокусованого променя високої щільності, який забезпечує високу концентрацію енергії та дозволяє розрізати практично будь-які матеріали незалежно від їх теплофізичних властивостей.

  У процесі різання, під впливом лазерного променя матеріал ділянки, що розрізається: плавиться, спалахує, випаровується або видувається струменем газу. Потужність випромінювання регулюється залежно від матеріалу та його товщини, а поверхня самого різу виходить якісною і, як правило, не потребує додаткової обробки.

  Різання труб лазером – це досить високотехнологічний процес, а лідером у цій галузі вважається компанія TRUMPF, тому ми й обрали обладнання саме цієї компанії. Основною перевагою лазерного різання металевих труб перед іншими видами обробки металів полягає в тому, що зрізи після такої обробки залишаються дуже акуратними, а складність отворів, що вирізуються, на трубі залишається на дуже високому рівні. Також важливою перевагою є мінімізація ймовірності похибки та шлюбу деталей за рахунок того, що всі процеси автоматизовані та комп’ютеризовані. Завдяки використанню лазера виробник може виконувати великі замовлення виготовлення великих партій деталей у стислі терміни.

  Лазерне різання – це один з небагатьох способів обробки, що дає можливість досягати високої точності і повторюваності елементів, що вирізуються, в мінімальний виробничий термін. Лазерне різання профільних і металевих труб часто зустрічається в меблевій промисловості, в оформленні торгових приміщень, в сільськогосподарській техніці, у виробництві спортивних тренажерів та інших областях.

  unnamed

  Основи технології лазерного різання труб

  У лазерних труборізах, функція автофокусування світла, полягає у напрямку променя, що виходить з лазерного генератора, до ріжучої голівки, вздовж фокусуючого світлового шляху. Для отримання високої точності різу повинна бути висока потужність фокусної плями самого променя.

  Суть технології управління траєкторією полягає, у правильно обраних умовах різання оператором верстата, при яких буде дотримуватися точність різання та напрямок світлового променя. При неправильно зазначених критеріях траєкторії, деталь вийдуть бракованою, тому потрібно дуже уважно підбирати програми розкрою та позиціонування на рівні програмного забезпечення.

  Для забезпечення якості різання труби збереження автоматичного фокусу на вертикальному напрямку поверхні є найважливішим аспектом. Інтеграція положення лазерного фокусу з прямою віссю (X-Y-Z) робить рух лазерної ріжучої головки легшим і гнучким, а положення фокусу можна добре зрозуміти, щоб уникнути зіткнення ріжучої головки з ріжучою трубою або іншими об’єктами під час обробки.

  Часті питання клієнтів KSL

  Щоб ми могли зробити точний розрахунок вартості лазерного різання металевих труб та терміни виконання послуги, нам необхідно отримати від Вас повну інформацію про виріб, детальне технічне завдання або креслення в одному з форматів: PDF, CDR, DWG або DXF. Ціни на послуги лазерного різання KSL визначається за такими основними критеріями як:

  1. Обсяг замовлення;
  2. Форма, діаметр і товщина труби, деталі, що вирізується;
  3. Терміни виконання замовлення;
  4. Складність робіт, залежно від деталі, що вирізується;
  5. Давальницька або власна сировина;

  Просимо врахувати, що ціна лазерного різання труб вище, ніж вартість механічного крою, але при цьому вона можна порівняти з якістю готової роботи. Завдяки застосуванню високоточного обладнання та високої швидкості виконання замовлень ця технологія є підхід до отримання деталей з металу і є найбільш вигідною та практичною на сьогоднішній день. Дізнатися скільки коштує різання труб і для її замовлення Ви можете надіслати всі креслення та малюнки виробів на нашу електронну пошту uslugi@ksl.ua , прикріпити файл у формі замовлення внизу сторінки, або зателефонувати нам.

  Конструкторський відділ компанія KSL, залежно від складності виробу, може абсолютно безкоштовно розробити для Вас креслення виробу, що цікавить, якщо потенційний планований обсяг закупівлі, буде оцінений менеджером напряму як перспективний, відповідно до вимог компаніями. Для створення професійного креслення нашим конструкторським відділом Вам необхідно вказати наступну інформацію:

  1. PDF креслення або приклад креслення/фото/малюнку із зазначенням точних зовнішніх та внутрішніх розмірів виробу який Вас цікавить;
  2. Яку форму, діаметр і товщину труби ви будете використовувати для отримання готової деталі.
  3. Фарбування буде чи ні. Якщо буде потрібно вказати колір RAL і фактуру фарби;
  4. Бажаний термін отримання зразка та замовлення готової партії;
  5. Будет давальницьке чи власну сировину підприємства;

  У зв’язку з тим, що виробничий процес компанія KSL заточена на середньосерійне та великосерійне виробництво, а індивідуальні замовлення ми робимо досить рідко, ми готові розглянути варіанти замовлень від 30000 грн. Але в будь-якому випадку, звертайтесь до наших менеджерів, вони Вас проконсультують у найкоротший термін.

  Максимальний розмір деталі KSL, що обробляється, становить 6500 мм. Максимальна товщина металу листа залежить від металу, який Ви вибрали для виробу: Сталь: до 6мм, Алюміній: до 4мм, по інших металах уточнюйте у наших менеджерів окремо. Максимальний діаметр круглої труби становить 150мм, профільний 150мм.

  Числове програмне управління (ЧПУ) – важливе доповнення, що дозволяє зробити лазерне різання тонколистового та товстолистого металу та труб максимально точною та відповідною до поставленого технічного завдання. ЧПУ проводиться за допомогою комп’ютерної програми, при якій процес розкрою автоматизований та протікає у повній відповідності до зазначених параметрів. Використання технології ЧПУ в рази збільшує швидкість виконання замовлення та покращує якість готової продукції.

  Виробничий комплекс компанії KSL знаходиться в місті Київ по вулиці Сім’ї Сосніних 9. Лазерне різання металу Київ дуже популярне, багато київських металообробних цехів її виробляють, але ми просимо звернути Вашу увагу на терміни виконання замовлень та якість товарів за прийнятну ціну, яку пропонує компанія KSL.

  Компанія KSL реалізує замовлення по всій Україні та за її межами. До нас постійно звертаються компанії з усіх регіонів України: Харків, Дніпро, Одеса, Вінниця, Львів, Полтава, Запоріжжя, Луцьк та багато інших регіонів України.

  Компанія KSL має власний експортний відділ, який у найкоротші терміни, зможе зробити для Вас прорахунок лазерного різання металу і проконсультувати з усіх питань, що Вас цікавлять. Послуги лазерного різання KSL замовляють з таких країн як: Німеччина, Швейцарія, Австрія, Франція, Португалія, Данія, Норвегія, Швеція, Білорусь, Румунія, Польща, Англія, Ірландія та інших країн. Ми працюємо за всіма можливими умовами міжнародних відправок згідно Інкотермс 2020 в залежності від потреб клієнта.

  Для розміщення замовлення Вам достатньо зв’язатись із представником нашої компанії «Контакти» або залишити заявку на сайті. Ми передзвонимо вам для уточнення деталей та обговорення подальшої роботи.
  Лазерне різання металевих труб на вигідних умовах – це девіз компанії KSL для цього напряму. Наші співробітники мають величезний досвід роботи з різними видами сировини, що дозволяє якісно консультувати наших клієнтів, а також виконувати замовлення на високому рівні та точно вчасно. Як правило, наш відділ логістики сам організуємо доставку готової продукції по всій Україні та за її межами, тому Вам нема чого непокоїться розміщуючи заявку в нашій компанії. З блоком «Як ми працюємо» Ви зможете ознайомитись на даній сторінці, трохи вище.

  Основними перевагами лазерного різання над плазмовим та газокисневим полягає в:
  1) Швидкості обробки металів, у лазера вона вища;
  2) Якості деталі яку отримуємо на виході, при лазерному різанні на ній практично відсутні деформаційні напливи, окалини, зазубрини, шорсткості;
  3) Готові вироби не потребують додаткової постобробки;
  4) Доступна вартість лазерного різання металу за високої точності (похибка +/– 0,05 мм);
  5) Є можливість виготовляти ідентичні деталі з точністю до +/– 0,1 мм.

  Ми ріжемо металеві труби від 0,5 до 10 мм на одному з найкращих верстатів у світі для порізки труб лазером, а саме на TRUMF TruLaser Tube 5000. Ми чудово освоїли технологію різання на даному верстаті і використовуємо її на всі 100%, тому можемо назвати себе експертами у цій галузі.

  Звертайтеся – ми розрахуємо вартість та терміни виконання Вашого замовлення у найкоротші терміни!

  лазерне різання профільної труби

  різання труб лазером

  лазерна перфорація труб

  лазерне різання труб ціна

  лазерне різання профільних труб

  лазерне різання профілю

  різання профільної труби лазером

  лазерне різання круглої труби

  лазер для різання труб

  3d лазерне різання труб

  лазерне різання труб ksl

  лазерне різання труб ксл

  лазерне різання труб київ

  лазерне різання труб україна

  Замовити розрахунок

                               До УВАГИ наших Дорогих Замовників!
  Наша компанія працює виключно із серійними або великими одноразовими замовленнями! Нажаль, ми не працюємо з індивідуальними замовниками невеликих об’ємів!

   Ваше ім'я*
   Ваш телефон*
   Технічне завдання

   Інші види послуг та продуктів KSL

   Top